Home » Sex Hikaye » Dağda Kayınvalidemin Amını Okşayarak Boşalttım

Dağda Kayınvalidemin Amını Okşayarak Boşalttım

Merhaba ben Can Kayınvalidem ile seks hikayemizi anlatacağım. Macera sevdiğim kadar kendi başıma bir şeyler yapmayı da seviyorum. Bu nedenle köye gittiğimde kesinlikle kestane toplamaya gidiyorum. Kestane toplamaya giderken genelde bir arabayla birkaç aile gittiği için birlikte kalabalık bir macera oluşuyor. Dağa çıktığımızda herkes bir ağacın dibine yayılıyor. Böyle bir zamanda eşim kayınvalidem ablası birlikte dağa kestane toplamaya gittik. Her ağacın dibinde birileri vardı. Fakat biraz daha uzaklaştığımızda ortalık tenhalaşmıştı. Ben ağacın dibinde kestane toplarken bir anda biraz ileride domalmış bir kadının kalçalarını gördüm. Öyle bir pozisyon almış ki arkasından bakınca bir an önce sikmek arzusu uyandırıyordu. Ben de öyle yaparım diyerek yanına yaklaştım. Bir baktım kayınvalide domalmış kestane topluyor. Düşüyormuş gibi yaparak başımı amının olduğu yere sürttüm. Çok güzel kokuyordu.

Seks Hikayeler

Kalçalarından tutup kalkarken yine aynı şekilde amını kokladım. Ben sürtündükçe hoşuna gitti. Düşüyordun beni olmasam yuvarlanacaktın dedi. Olsun sen beni kurtarırsın dedim. Sonra benimle birlikte yan yana oturdu. Oturduğunda ellerim ne hale geldi diyerek ellerine koydum. Eline koyarken eli tam amının üstündeydi. Bir elimi de amının olduğu yere koyarak bastırdım. Ben bastırdıkça bacaklarını açıyordu. Altında fazla kıyafet olmadığı için amı sıcacık hissediliyordu. Sonrasında okşamaya başladım. Yapma gören olur kalabalık dedi. Boş ver bu ağacın altında kimse görmez dedim. Ben öyle deyince rahatlamıştı. Ben de amına biraz daha okşamaya parmaklamaya başladım. Ben parmakladıkça hadi o zaman sik bir an önce de rahatlayalım dedi. Aslında önce parmaklayıp azdırıp sonra çılgına çevirmekti niyetim.

Seks Hikaye

İyice parmakladıktan sonra yalamaya başladım. Ben yaladıkça hadi sok artık dayanamayacağım diyordu. Fakat orada sokup onunla bir şeyler yapmak istemiyordum. Çünkü sokarsam bir yerlerden birileri gelirse göremezdim. Bu nedenle parmaklamayı yalamaya devam ettim. Parmakladıkça amı genişledi. Islandı ve 4 parmağın birden amına soktuğum sırada artık boşalmak üzereyim ne yapacaksan yap dedi. Amını okşayarak boşalmasını sağladım. Çılgın bir şekilde boşalırken sana evde bunun daha çoğunu vereceğim diye inliyordu. Sen bunu hak ettin diyerek dudaklarımdan öptü sikimi okşayarak akşama buluşalım dedi. İkimizde hemen ayrı yönlere doğru uzaklaştık. Yoksa dayanamayıp orada becerecektim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*