Home » Sex Hikaye » Dolgun Kalçalı Yengeme Uyurken Arkadan Kaydım

Dolgun Kalçalı Yengeme Uyurken Arkadan Kaydım

Dolgun Kalçalı Yengeme Uyurken Arkadan Kaydım

Merhaba ben Oğulcan Yengem ile seks hikayemizi anlatacağım. Her zaman azgın tavırlarımla etrafımda ilgi çekici olmayı seviyorum. Bazen komik bazen gerçekçi hareketlerimle etrafıma samimiyet duygusu veriyorum. Yeni sevgilimden ayrıldığım için bazı konularda daha fazla ihtiyacım oluyordu. Yaşım 35 olmasına rağmen özgürce yaşamak bana daha rahat geliyordu. Üvey dayımın karısı evine gittiğimde bana çok samimi yaklaşımları oluyordu. Dolgun kalçaları sallandıkça sikim şahlanıyordu. Kızı da az değildi. Çoğu zaman kucağıma oturup sikimi kaldırdığı zamanlar oldu. Ama çok ileri gitmeden kalkıyordu. Bunu yengem gördükçe kudurduğu her halinden belliydi. Bir defasında perde asma bahanesiyle belimden tutarken sikimle oynamıştı. Kızı geldiği için yarıda bıraktı. Kızının am sıcaklığını hissettiğim anlarda boşalacak hale geliyordum.

Seks Hikayeler

Yine bir gün dayımlara gittim. Tam ben eve girerken dayım tarlaya gittiğini akşama geleceğini söyledi. Ben bir çay içip giderim dedim. Kapıda yengem kolumdan tuttu içeri aldı. Kızı televizyonun karşısına geçmiş bacaklarını yaymış oturuyordu. İçimden bir ses bu gün güzel şeyler olacak demişti. Çay içtik dayımın kızı ben kursa gideceğim diyerek çıktı. Ben de gideceğim dediğimde yengem bekle seninle işimiz var dedi. Oturdum. Yengem bu gün çok yoruldum ben az kestireyim sonra seninle perdeleri yıkayıp asalım dedi. Yatak odasına girdi. Ben salonda kalmıştım. Beş dakika sonra canım sıkıldı koridorda yürürken yengemin çıplak yattığını fark ettim.

Seks Hikayeleri

Yatak odasının kapısı aralıktı. Yengem dolgun kalçalarının yaymış amı uzaktan bile dolgun dudaklarıyla görülüyordu. Yavaşça içeri girdim. Önce arkasına yattım sarıldım. Memeleri ile oynadım sanki uyuyordu. Şortumu çıkardım sikimi amına arka deliğine sürttüm. Kalçası hafiften oynadı. Bacağını öne doğru çekmişti. Amı iyice açılmıştı. Sikimi yavaşça amına sokmaya çalıştım. Başı kolaylıkla girmişti. Başını soktuktan sonra biraz daha zorladım yarıya kadar soktum. Islaktı. Sanki uyumuyor gibi bir hava vardı. Bir ara kalçasını biraz daha havaya kaldırmıştı. Sikim amından çıktı arka deliğine dayandı. Eliyle sikimi tutarak amına yerleştirdi. İşte uyumadığını o an anladım. Üzerine abandım domaldı. Amı açıldı. Kökledim sonuna kadar. Amından çıkardım arka deliğine sapladım. En son darbeyi amına boşalarak yaptım. Gözünü açtı bunu bekliyordum uyku bahaneydi diyerek dudaklarımdan öptü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*