Home » Sex Hikaye » Dolgun Yengem Temizlik Yaparken Külotsuz Domalmıştı

Dolgun Yengem Temizlik Yaparken Külotsuz Domalmıştı

Merhaba ben Mehmet Yengem ile seks hikayemizi anlatacağım. Genellikle kendime yakın hissettiğim kişilerin evlerine gittiğimde kendi evimde gibi hissediyordum. Amcamın karısı ben geldiğim zaman özellikle kısa kıyafetler giyiyor beni tahrik etmek için elinden geleni yapıyordu. İkimiz de evli olmamıza rağmen farklı bir ilişki yaşayabilmek için fırsat kolladığımızı hissettim. Bir gün yine aynı şekilde ben onların evine gittiğimde temizlik yapacağını söyledi. Ben de meşgul etmek istemedim geri döndüm. Olsun sen otur televizyon seyret ben işimi yaparım dedi. Ben televizyonu açtığımda tam televizyonun önünde eğilmiş domalmış vaziyette amı kabak gibi ortada görünüyordu. Bunun bir işaret olduğunu anladım. Altına külot giymemiş amını tüylerini güzelce temizlemiş kalçalarını bacaklarını tıraş etmiş sikişmeye hazır hale gelmişti.

Seks hikaye

Dekoltesini öyle açıyordu ki göğüslerin uçlarına kadar görebiliyordum. Göğüslerin arasına sikimi yerleştirip ne hayaller kuruyordum. En sonunda önümde eğilmiş vaziyette gördüğümde artık dayanılmaz haldeydi. Hiç bir şey söylemeden. Gittim arkasına sikime dayadım. Yapma ne yapıyorsun ben sana bunu yap demedim dedi. O kadar olsun duruşun buna işaret veriyordu dedim. Ben kimseye işaret falan vermedim ben rahat giyinmeyi seviyorum dedi. Sen rahat giyin ben de seni rahat rahat sikeyim dedim. Ne olacak o olsun sikeceksen sik dedi. Amcan zaten son zamanlarda sikemiyor dedi. Ben de hiç bir şey söylemeden önce arkasından bacaklarının arasına amına soktum.

Seks hikayeler

Burnumu amına sürdüm kokusu çok hoşuma gitti. Dilimle amanın dudaklarını yaladım. Am dudaklarını dudaklarımın arasına alıp içime çektim. Ben içime çektikçe ohlayarak ahlayarak beni bitirdin diyordu. Ne bitmesi daha yeni başladık dedim. Öyle demedim içime sok amımı parçala dedi. Amı parçalayamam bu am bana lazım dedim. Sen de çok şakacısın ne zaman yapacağız başka dedi. Ben seni her yerde sikerim yeter ki pozisyon ver dedim. Sen pozisyon iste ben de pozisyonda çok diyerek kalçasını önümde hareket ettiriyordu. Amına sikimi yerleştirdiğimde suları damlamaya başlamıştı. En sonunda boşalma zamanı geldiğinde hemen göğüslerinin üzerine boşaltım. Daha yeni temizlendim bana iş çıkardın diyerek banyoya gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*