Home » Sex Hikaye » Erken Boşalan Kocamdan Bıktım Üvey Kuzenime Verdim

Erken Boşalan Kocamdan Bıktım Üvey Kuzenime Verdim

Erken Boşalan Kocamdan Bıktım Üvey Kuzenime Verdim

Merhaba ben Buse üvey kuzenim ile seks hikayemi anlatacağım. Bazı şeyleri planlayarak veya hayal ederek yaşadığımda unutulmaz olduğunu hissediyorum. Bu nedenle kocamla ilişkimizin problemin olduğunu özellikle üvey kuzenime söylemiştim. Kuzenim bu konuda bana bazı fikirler vermesine rağmen ben bunu daha ateşli hale getirebilmek için onunla sikişmek istediğimi söyledim. Birkaç defa itiraz etmesine rağmen kocamın erken boşaldığını hiç zevk almadığımı söylediğimde bakarız demişti. Bir gece biz de kaldığı zaman içerisinde kocam uyuduktan sonra doğrudan odasına girdim. Bir baktım aletini eline almış mastürbasyon yapıyor. Ben sana geleceğimi söyledim neden mastürbasyon yapıyorsun dediğimde kocan gibi erken bitmek istemiyorum dedi. Ben önce bir posta boşalayım sonra amının içine boşalırım.

Seks Hikayeler

İstersen arkana sokar oraya boşalırım dedi. O işi bana bırak diyerek hemen sikini ağzıma aldım. Ağzımda boğazıma kadar sokarak bir posta boşalmasını sağladım. Tekrar okşayarak yalayarak yeni sertleştirdim. Bu defa ata binme pozisyonu yaparak üzerine oturdum. İçimde sert bir şekilde dalgalandıkça sikilmenin zevkin zirvesine çıkmıştım. Böyle ilişki yaşamaya alışkın olmadığım için pozisyonları birbiri ardına sıraladım. Yanına yatarak bacağımı kaldırıp arasına girmesini sağladım. Arkadan bana sapladıkça amımda değişik darbeler ortaya çıkıyordu. En sonunda ben artık boşalacağım yeter acımaya başladı dedi. İstediğin kadar istediğin yere boşalabilirsin dediğimde amımdan çıkardı göğüslerimin üzerine boşaldı. Yani içime boşalsaydın hiç sıkıntı yoktu dedim. Zaten kocam erken boşaldığı için hamile kalsam bile kendi zanneder.

 

Seks Hikayeleri

Böyle hırçın bir sevişmenin ardından bir posta daha olur mu diye düşünürken beni önünde domaltarak arkama zorladı. Sönük olduğu için içime girmemişti. Fakat biraz daha zorlandığında sertleştiğini hissettim. Sertleşen şeyini önce arkama soktu başına ve yarısına kadar soktuğunda acıdığı için çıkardı amıma yerleştirdi. Amımda şahlanan sikini arkamdan öyle hızlı saplıyordu ki çivi saplar gibi hareketler yapıyordu. Kalçalarıma vurduğunda çok çılgın sesler geliyordu. En sonunda artık oraya da bir posta atayım derken artık içine boşalmak istiyorum dedi. Sal gitsin bir sıkıntı yok dedim. Kalçalarımla kavradı beni kendine doğru çekip kalçalarıma bedenini yapıştırırken zorlayarak içime son postayı attı. En güzel sevişmeyi en güzel zevki en güzel sikişmeyi yaşadığımı söyleyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*