Home » Sex Hikaye » Eltimle Lezbiyen Takıldık Çılgınca Boşaldık

Eltimle Lezbiyen Takıldık Çılgınca Boşaldık

Eltimle Lezbiyen Takıldık Çılgınca Boşaldık

Merhaba ben Nur size bir siteden bahsedeceğim Ümraniye semtinde Ümraniye escortlar ile görüşmeler sağlayabilirsiniz. Özellikle bir kadın olarak ateşli bir sevişmeyi her zaman hayal etmekten çekinmiyorum. Özellikle erkeklerle uzun süre seviştiğim için kadınlarla da sevişmenin hayalini kuruyordum. Bu hayali gerçekleştirmem için en yakınımdaki kişiye seçmiştim. Eşimin kardeşinin eşi yani eltim sevişme hayallerini kafamda iyice planladım. Onu evime davet edecek onun önce tahrik edecek sonra lezbiyen seks konusunda onu ikna edecektim. Her şey kafamda tasarladığım gibi başlamıştı. Fakat devamında şaşkınlıktan ağzım açık kaldı. Birlikte çay kahve muhabbeti yaptıktan sonra televizyon seyretmeye başladık. Televizyonun başında otururken bir anda eltim amını okşamaya başladı. Sen eşinle nasıl seks yapıyorsun dedi. Her zamanki gibi senin bildiğin gibi dedim. Ben bildiğimi sormuyorum sen farklı ne yapıyorsun dedi.

Seks Hikayeler

Sakso çekiyorum. Üstüne oturuyorum. Arkama geçiriyorum. Göğüslerimin arasında boşaltıyorum dedim. Bunları ben de yapıyorum farklı bir şey olmuyor mu dedi. Ne olabilir ki dediğimde istersen birlikte bazı şeyler deneyebiliriz dedi. Aslında ben bunu kafamda hayal etmişken bir anda teklifin gelmesi beni daha da şaşırttı. Neden olmasın diyerek üstümüzü çıkardık. Kapıyı kilitleyerek eşim geldiğinde haberimiz olmasına tercih ettim. Zaten eşimin geldiğini dış kapının sesinden anlayabilirdim. Yine de tedbir olsun diye kapıyı kilitledim. Eltimin amını güzel yaladıkça daha da kasılmaya zevkten deliye dönmeye başladı. En sonunda 69 pozisyonu uygulayıp ikimiz de birbirinizden amını yalamaya başladık. Hem yalayıp hem parmaklarken bir anda boşaldığımı hissettim.

Seks Hikayeleri

Bacaklarımın bağı çözülmüştü. Ondan sonrasında amcıklarımıza birleştirip dudaklarını klitoris bölgesini birbirine sürterek delice çılgın bir boşalma yaşadım. Ardından seks oyuncağını alarak eltimin amına dibine kadar soktum. Kocaman aleti amının içerisinde kaybetmişti. Ben de yapabilirim diyerek hadi şimdi sen bana sok dedim. Eltim seks oyuncağına önce başına sonra tamamına amıma soktu. Sert ve silikon yumuşaklığındaki seks oyuncağı içimde oynadıkça eşimin aletini hissediyor gibi oldum. Fakat daha sert çabuk sönmeyen bir şey olduğu için daha çok zevk veriyordu. Fakat boşalmamış olması bir eksiklik olarak hissettim. Fakat ben o kadar zevk aldım o kadar boşaldım ki eltime bunu arada sırada yapalım o çok güzel oluyor dedim ve ayrıldık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*