Home » Sex Hikaye » Altına Külot Giymeyen Arkadaşımı Elleyerek Azdırdım 

Altına Külot Giymeyen Arkadaşımı Elleyerek Azdırdım 

Altına Külot Giymeyen Arkadaşımı Elleyerek Azdırdım

Merhaba ben Polat sizlere arkadaşım ile seks hikayemi anlatacağım. Bazı tesadüfler gerçekten insanı deliye döndürüyor. Kız arkadaşımla alışveriş merkezinde gezerken mağazada kıyafet denemek için soyunma kabinine girdik. Yanına gelmeme üzerine giyerken yardım etmemi istedi. Ayıp olur burada bir şey söylerler dedim. Kim kime ne söyleyecek ya işimize bakalım dedi. Kabinine girdiğimizde üzerini çıkardı memeleri dimdik yuvarlak harika gözüküyordu. Kız arkadaşım derken ben 35 yaşında kız arkadaşım 34 yaşındaydı. İkimiz de evlilik görmüş geçirmiş hayatın ne olduğunu biliyorduk. Ben üzerindekileri çıkarırken yeni aldıklarını giymene yardım edeyim dedi. Kot pantolonu giyerken mecburen elim amına dokundu.

Seks hikayeler

Yanlış yapıyorsun daha o kadar samimi değiliz yanlış yerleri elleme dedi. Ben ellemedim yanlışlıkla oldu dedim. Fakat kot pantolonu giyerken külotunu giymeyi unutmuştu. Gerçekten amın açıkta olduğu için sen soyunmuşsun çırılçıplak karşımda duruyordun sonra bana yanlıştan bahsediyorsun dedim. Bunu hak ettin diyerek hemen arkasını döndürdüm aletimi çıkardım amına sürmeye başladım. Yapma daha hazır değilim diyordu. Ben seni hazırlarım sakin ol dedim. Ama bak burası kalabalık dedim. O arada dışarıda sesler geliyordu. Sakın ses çıkarma anlar görevliler yakalanırız dedim. Aslında soyunma kabinde herkes kendi aleminde takılıyordu. Ben bacaklarını ayırdım amını yaladım sonra sikimi arka deliğine dayadım. Ne yapıyorsun sakın ha derken sakin ol sadece tanıştırıyorum dedim.

Seks hikaye

Aletimin başına ısladım tekrar arka deliğine dayadım. Ya sen başka yerler varken niye orayla ilgileniyorsun dedi. Değişiklik olsun merak ettim girecek girmeyecek mi dedim. Delik olur da girmez mi dedi. Fakat acıyacağını biliyorum sakın zorlama dedi. Nerede yaptın mı dedim. Yapmadım parmağınla oynadım dedin. Tamam parmağının tadına benzemez bir de bundan al dedim. Çılgınsın sen yapma böyle şeyler dedi. Birlikte soyunma kabinde çılgına dönmüştük. Güzel ilişkiler oluşturabilme konusunda kendime güveniyorum. Bu nedenle yanımdaki kişiyle güzel şeyler yaşayabileceğimi düşündüğüm için karşımdakinin beni anlayacağını düşünüyorum. Arkasına zorladıktan sonra fazla acı çektirmeden doğrudan bacaklarının arasına sürtmeye başladım.

Seks hikayeleri

Bacaklarıma sürteceğine doğru yere soksana şunu dedi. Ben de doğrultum bir anda amına sapladım. Ben bunu sapladıktan sonra kalçası öyle hareketlenmeye başladı ki burası aşk yuvamız olacak neredeyse hadi gidelim bari daha rahat düzgün yerde sevişelim demeye başladı. Tadını çıkar her zaman böyle kaçamak denk gelmez dedim. Kalçasını araladım bir önünden bir arkasından ağzından göğüslerinin arasından her yerinden becerdim. En son arkasını döndürdüm tekrar amına soktuğum boşalacağım zaman çıkardım. Kalçaların üzerine boşaldım. Ben kalçalar üzerine boşaldım da peçeteyi çoktan hazırlamıştı. Temizle şu üstümü giyeyim ve gidelim artık dedi. Soyunma kabinden yorgun bir şekilde çıktığımızda bayan görevli bizi gördüğünde gülümseyerek ne yaptığımızı anlamış gibi bakıyordu. Aslında çok mu canın çekti diyecektim sonra vazgeçtim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*