Home » Sex Hikaye » Amcamın Kuşu Ötmeyince Azgın Yengemi Doyurdum

Amcamın Kuşu Ötmeyince Azgın Yengemi Doyurdum

Amcamın Kuşu Ötmeyince Azgın Yengemi Doyurdum

Merhaba ben Mert sizlere yengem ile seks hikayemi anlatacağım ve bir siteden bahsedeceğim Ümraniye semtinde Ümraniye escortlar ile görüşme sağlayabilirsiniz.Azgın kadınlar ilgimi çekmiştir. Bunlardan birisi de 38 yaşında amcamın karısı oldu. Aslında buradan baktığım zaman kendimi olgun kadınlarla daha zevkli anlar geçirdiğimi hissediyorum. Ben 38 yaşında evli kendi halinde özel bir kişiyim. Özel bir kişiyim derken aslında samimiyetimin iyi niyetimin hiçbir zaman kaybolmadığını belirtmek istiyorum. Kim benden ne isterse hiç acele etmeden en güzel şekilde yaşıyorum. Aynı şekilde amcamın karısı da benimle samimi olduktan sonra onun istediklerini en iyi şekilde yerine getirdim. Özellikle evimize geldiğinde onunla samimi oluyordum. Ne zaman amcam evden gitse beni yanına çağırıyordu. Yanına gidiyor onunla seks yapıyoruz öpüşüyoruz oynuyoruz ikimizde zevkini tadına varıyorduk.

Seks Hikaye

En son geldiğinde bu özelliğine farklı bir şey yapmak istiyorum dedin. Nasıl farklı bir şey yapmak istiyorsun dediğimde artık amcanın kuşu ötmüyor. Ümidi kestim bundan sonra ne varsa sende var dedi. Sana bir şey söyleyeceğim dedim. Eğer benimle sikişiyorsan başkasıyla görüşmeni istemiyorum dedim. O an ne demek istiyorsun dedi. Sen anlayacağını anladın beni fırsat buldukça üzerine çekiyorsun amının azgınlığını dizginliyorsun dedim. Ben her zaman azgınım dedi. İşte bunu demek istiyorum aslında başka erkeklere de koynuna alırsan bir daha seninle sevişmem dedim. Sen de amma kıskançsın öyle bir şey yapar mıyım dedi. Yaparsın çünkü amın ne zaman isteyeceği belli olmaz dedim.

Seks Hikayeler

O zaman sabrederim merak etme seni çağırırım dedi. Hadi bir hafta ben gelemedim o zaman ne yapacaksın dedim. Mastürbasyon yaparım parmaklarım dedi. Sikime elini attı sıvazlamaya başladı. Hadi bir seks yapalım dedi. Her zaman çılgınca yapıyoruz zaten dedim. Ağzına aldı yaladı iyice kaldırdı. Kaldırdı kucağıma oturdu. Fakat kucağıma otururken bu defa amına değil de sikimi arka deliğine zorluyordu. Eliyle arka deliyle ısladı sikimi ısladı üstüne yaslandı. Yavaşça zorladı gerilerek arka deliğine sikimi soktu. Yarısına kadar soktu geri çekti. Acıdı biraz ıslayalım dedi. Bu defa dibine kadar sokmuş durumda çok dar götün varmış ya seni arkandan sikmek hiç aklıma gelmemişti dedim. Böyle sikişi ben de merak ediyordum seninle tatmak istedim dedi. Oraya başka bir şey soktun mu dediğimde parmağımı soktum dedi.

Hikaye Seks

Banyoda armatörün sapını soktum dedi. Sokma böyle şeyler ben sana sokarım rahatlatırım dedim. Tamam bundan sonra sen benim tek erkeğimsin arkama önüme ağzıma nereme istiyorsan sokabilirsin dedi. Arkadan çıkardım tekrar amına soktum bir tur boşaldım. Ben amına boşalırken amının kenarından sular akıyordu. Çıkardım göğüslerinin arasına yerleştirdim sürterek boşaldım. Bugün daha farklı şeyler yapardım ama vaktim yok dedim. Ama ona rağmen sikmekten de kendimi alıkoyamadım diyebilirim. Sikişmenin zevkini hissettiğim her saniye benim için çok kıymetliydi. O nedenle zamanı çok güzel kullandığımı söyleyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*