Home » Sex Hikaye » Denizde Mastürbasyon Kucakta Bitti

Denizde Mastürbasyon Kucakta Bitti

Denizde Mastürbasyon Kucakta Bitti

Merhaba beyler sizlere seks hikayemi anlatacağım.  Suyun içerisinde ilk defa mastürbasyon denemesi yaptığımı söyleyebilirim. Bunu yaparken etrafımda kimse yoktu. Fakat arkamda bir kadının olduğunu gördüğüm andan itibaren yakalandığımı fark ettim. Beni izlediğini ve benimle birlikte azgınlığının havaya fırladığını gördüm. Çünkü eliyle amıyla oynuyor göğüsleriyle oynuyordu. Bu tür davranışları yapan bir kadınla karşılaştığımda ne yapabilirim hiç düşünmemiştim. Ben de ona doğru döndüm iyice zevki zirveye çıkarmayı kafaya koymuştum. Onunla karşılıklı mastürbasyon yaparken yanıma geldi kucağıma atladı amı aletime sürmeye başladı. Mastürbasyon öyle olmaz sen bu işi bilmiyorsun istersen kontrolü bana bırak dedi.

Seks hikaye

Tamam kontrolü sana bırakıyorum dedim. Kucağımda kalçasını öyle oynattı ki hiç el değmeden bir anda aletimin amına girdiğini hissettim. Soğuk suyun içerisinde sikim bir anda sıcacık yatağa girmişti. İçinde oynattıkça bak şimdi mastürbasyonun alasını yaşatacağım sana dedi. Çıkardı kalçaların arasına aldı sıktı burada sürtmeye başladı. Oradan çıkarmasaydın iyiydi dedim. O lezzeti tatman içindi dedi. Bütün bunlar hiç beklenmedik anda gelişmişti. Kadın da hem sevişiyor hem konuşuyordu. Ben 40 yaşında evlenmemiş kadınlarla iyi geçinen birisiydim. Kadın 45 yaşında ikinci eşinden boşanmış artık evlilikten bıkmış birisiymiş. Kimseye bağlı kalarak yaşamak istemiyorum diyordu. Seni gördüğüm anda senin de bağımsız özgür birisi olduğunu hissettim dedi.

Seks hikayeler

Böyle şeyler hem kucağımda oynuyor hem de benimle konuşuyordu. Sonra tekrar kalçasını öyle bir hareketlendi ki tekrar sikim amına girdi. Amında defalarca boşaldığımı hissediyorum. Aslında boşalmamıştım ama boşalma heyecanı yaşıyorum. En sonunda beni artık dayanamayacağım her an boşalabilirim dedim. Amıma boşalma suyun içerisine boşal bizde başka her yere gideriz dedi. Boşaldıktan sonra yerimizi değiştirdik o sırada başkaları da geliyordu. Aslında yaptığım şey hiç hoş değildi. Çünkü suyun içerisine boşaldığımda başkaları da onlar etkilenebilirdi. Bütün bunları gerçekleştirdikten sonra döndü birazda arkamdan sürt bakalım mastürbasyon zevkinden daha iyi mi daha farklı mı anlarsın dedi. Kalçasını bana doğru verdi öne doğru eğildi bacaklarına hafif ağırlayarak suyun içerisinde nasıl yerleştireceksin çok merak ediyorum dedi.

Seks hikayeleri

Kalçasından kendime doğru çektim bir anda sapladım. Sert bir giriş oldu. Ben içeriye girdiğim anda rahatladığını fark ettim. Çünkü kucağımdayken gergin bir hali vardı. Arkasından yerleştirdiğimde gerçekten seksi duygularının zirve yaptığını o anda hissettim. Kalçalarımı tutuyor kendine doğru çekiyor ben boşalıyorum ben zevki hissettim işte böyle şimdi rahatladım iyi hissediyorum demeye başladı. O arada deniz kalabalıklaşmaya başlamıştı. Tekrar boşalma anı geldiğinde ben tekrar boşalmak istiyorum dedim. Sende de ne enerji varmış zırt pırt boşalıyorsun dedi. Bu defa içine boşaldım. İçime boşalma demedim mi ben sana şimdi onunla mı uğraşacağız dedi. Fakat ben zevkle sokup çıkarırken dayanamadım içine ne varsa boşalmıştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*