Home » Sex Hikaye » Arkadaşımın Karısı Halı Yıkarken Kucağıma Düştü

Arkadaşımın Karısı Halı Yıkarken Kucağıma Düştü

Arkadaşımın Karısı Halı Yıkarken Kucağıma Düştü

Merhaba Arkadaşımın karısı ile seks hikayemi anlatacağım. Herkese yardım etmeyi seven ve yardımsever güçlü genç 32 yaşında bir erkeğim. Özellikle komşularımıza yardım etmeyi seviyorum. Evlerinde olacak şeylere yardım ederek onların hayatını kolaylaştırıyorum. En son arkadaşlarımızın evine gezmeye gitmiştik. Yaz olduğu için balkonda halı yıkayacaklarını söylediler. Benden yardım etmemi istediler. Ben de tabii ki diyerek yardımcı oldum. Halıyı köpükleyip üzerinde gezinirken arkadaşımın karısı kucağıma düştü. Kucağıma düştüğünde halı ıslak olduğu için üstü ıslanmıştı. Islak ıslak kucağıma çöktüğünde ve taytının içerisinde külot olmadığı ıslanınca daha da ortaya çıktı. Sen altına don giymedin mi ne biçim böyle dolaşıyorsun dedim.

Seks hikaye

Sen işine bak benim donumla ilgilenme dedi. O hala kucağımda oturuyordu. Kucağımda otururken kalkmış sikimin üzerine oturduğundan kalkmak istemiyordu. Donsuz sikimin üzerine oturmuşsun bir de konuşuyorsun dedim. Arkadaşımın karısı 30 yaşında dolgun göğüsleri muhteşem kalçası gerçekten sıcaklık konusunda farklı bir zevke veriyordu. Kucağımda otururken arkadaşı gördü. Kadın ne yapıyorsunuz siz kucak kucağa böyle ayıp olmuyor dedi. Düştüm kalkamıyorum dedi. Arkadaşı elinden alarak kaldırdı. Ben de kalktım kalçasından yakaladım. Bırak kalçamın ne yapacaksın sen beni dedi. Gel üstünü değiştir böyle hasta olursun dedim. Arkadaşım evden gitmişti. Banyoya götürdüm altına çıkardım.

Seks hikayeler

Ben kendim yaparım sen git dedi. Taytını çıkardığımda çırılçıplak kalmıştı. Amı harikaydı. Hafif böyle yumuşak dudakları ıslak yanakları muhteşem görünüyorlardı. Çok seksi görünüyorsun dedim. Donsuz çıplak karşında duruyorum bunun seksiliğimi kalmış dedi. Ne yapacaksan hadi git işine bak dedi. Bu amı nasıl bırakır giderim dedim amına okşadım. Yapma gelen olacak dedi. Gelen olsa ne olacak ki gelen olmasa verecek misin dedim. Ya defol git başımdan işim başımdan aşkın dedi. Amını yalamaya başladığımda saçlarımı okşamaya başladı. Sen bu işi biliyorsun kucağına da zaten bilerek düşürdün onun da farkındayım dedi. Gerçekten onu düşmesi için arkasına pozisyon almış kucağıma doğru çekmiştim. Daha sonra kucağıma oturdu sikimi amına sürmeye başladı. Böyle daha güzel olur içine sokmadan seni boşaltayım dedi.

Seks hikayeleri

Sen içine sokmam istemiyorsan ben dudakların arasında daha zevke gelirim dedim. Ama dediğim gibi olmadı. Ben bir yolunu bulup amının dediğine denk getirip bir anda içine girdim. Hani içine sokmayacaktın dedi. Öyle güzel amın içine sokulmaz mı bu haldeyken dedim. Belinden tuttum amı kendime doğru çekerek şakır şakır sikmeye başladım. Kadın arkadaşı geldi. Terbiyesizler burada ne yapıyorsunuz dedi. Fakat eline doğrudan sikime atıp sikinde çok güzelmiş bana da soksana dedi. Şimdi meşgulüm sana sonra sokarım dedim. Önce arkadaşımın karısına boşaldım sonra arkadaşının ağzına verdim bir turda ona boşaldım. Hazır ıslanmış amcığı sikmenin keyfini yaşadığım o anı aklımdan çıkaramıyorum. Her gördüğümde göz göze geldiğimizde o anı hatırlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*