Home » Sex Hikaye » Çamaşır Yıkayan Baldızı Azdırdım

Çamaşır Yıkayan Baldızı Azdırdım

Çamaşır Yıkayan Baldızı Azdırdım

Merhaba ben Emir Baldızı ile seks hikayemi anlatacağım. Fırsatları kaçırmama konusunda kendime güveniyorum. 42 yaşında eşimle uzun süredir sorun yaşadığımız için arada sırada ablasına gidiyorduk. Onlar da kendimi daha huzurlu hissediyordum. Bacanak aslında evini fazla ilgilenmeyen gamsızın birisiydi. Baldız benimle daha fazla ilgilenen birisiydi. Benimle ilgilendiği için her zaman hoşuma gidiyordu. Konuşmaları hareketleri sıcakkanlı davranışları beni mutlu ediyordu. En sonunda bir gün banyoda yerde çamaşır yıkarken yine muhabbete başladık. Oturup kalkarken o arada eteğini toplamıyor altında külotu görünüyordu. Donun görünüyor bak beni azdırıyorsun dedim. Ya saçmalama biz seninle yakınız böyle şeyler düşünmezsin dedi. Nasıl düşünmeyin bak bakalım düşünüyor muyum düşünmüyorum dedim.

Seks hikaye

Önüme baktı gerçekten de aletin kalkmış oğlum sen azdın mı beni mi halledeceksin yoksa derken gözleri gülüyordu. Seni becersem hiç fena olmaz dedim. Nasıl yapsak acaba derken dışarıya doğru baktı. Hadi gel de seninle bir şeyler yapalım bakalım dedi. Kapıya doğru eğildi dışarıyı görecek şekilde hadi geç arkama dedi. Eteğini sıyırdı külotunu indirdim hiç sağla solla oynamadan doğrudan sikimi amına sokmaya çalıştım. Saçmalama önce biraz yala ıslansın açılsın dedi. Açılır sokayım önce dedim. Saçmalama ilk defa mı sikişiyorsun böyle olur mu dedi. Tamam o zaman dedim eğildim amına biraz yaladım ısladım hemen açıldı. Açıldıktan sonra. Hadi çok fena azdım sok bir an önce gelen olacak dedi.

Seks hikayeler

Bizimkiler dışarıda otururken ben çoktan işine yerleştirmiştim. Ben soktukça ahlamaya oflamaya başladı. Eliyle ağzını kapatıp sesini kesiyordum. En sonunda boşalıyorum dedim. Eliyle işaret etti dışarıya boşalt dedi. Çamaşır yıkadığı yere doğru boşaldım. Çok güzel oldu çok hoşuma gitti dedim. Döndü ağzına aldı ben daha doymadım dedi. O zaman seni yalayarak doyurayım dedim. Yalayarak olmaz bu siki tekrar içimde istiyorum dedi. Kaldır da tekrar içime sok dedi. Bu defa bacağını kaldırdı alttan yerleştirdim. Öbür bacağını da belime doladı kucağıma oturdu. Artık kucağımda zıplayarak köküne kadar almıştı.

Seks hikayeleri

İçinde kalçası ile oynuyor içimde boşal ne olur içimde boşal diyordu. Senin her şeylerin olmasını istiyorum ne olur içime attır diyordu. Tamam yalvarmana gerek yok ben bunu daha güzel yaparım daha çok hoşuma gidiyor dedim. En sonunda epey bir seviştikten sonra boşalma zamanı geldiğinde bak şimdi nasıl boşalıyorum içine dedim. İçine boşalırken gerçekten ılık çok güzel geldi diye neredeyse baygınlık geçirecekti. Saçmalama aman sağlam dur dedim. Ben sağlamım sadece zevkten deliye döndüm dedi. Cidden gözleri kaymış dudakları bir değişik olmuştu. İçine boşaldığımda amını kapatıyordu. Sakın dışarı çıkmasın çok hoşuma gitti bir damlasını bile ziyan etmek istemiyorum diyordu. Sen ne kadar azgınmışsın niye hiç belli etmiyorsun dedim dudağından öptüm. Dudağının kenarını ısırarak bu sana hatıra kalsın dedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*