Home » Sex Hikaye » Azgın Otel Görevlisi Banyoya Girdi

Azgın Otel Görevlisi Banyoya Girdi

Azgın Otel Görevlisi Banyoya Girdi

Merhaba ben Eray otel görevlisi ile seks hikayemi anlatacağım. Tatil yapmak için genellikle lüks otelleri tercih ediyorum. Bu nedenle gittiğim her yerde otelde çalışan kızlarla çok samimi oluyorum. 42 yaşında ateşli dul eğlenceli bir erkek olduğumu söylemek benim hoşuma gidiyor. Çünkü kendimi övdüğümü kendimi daha kıymetli gösterdiğimi hissediyorum. Bir gün yine yaz tatili için Bodrum’da bir otele gittim. Burada oda görevlileri ile gerçekten samimi olduğumu hissediyorum. Özellikle otel görevlisi bir kızın kat görevlisi olduğu sıralarda odama gelerek oturup muhabbet ettiğimiz zamanlar bile oldu. En sonunda ben bir gün banyodayken içeriye girdi. Ben her köpüklü haldeyken yanıma geldi. Banyoya kadar yanıma gelebilecek ateşli bir kıza hiç düşünmemiştim.

Seks Hikaye

Fakat daha önce konuştuğumuzda eşiyle sıkıntısı olduğunu hamile kalamadığını bunun çaresini başka türlü çözeceğini söylemişti. Bunu benimle çözeceğini söylemedi. Fakat yanıma gelmesi bunun öyle düşündüğünü gösteriyordu. Çırılçıplaktı uzun boylu yuvarlak göğüslü yuvarlak kalçalı ateşli ve sert bir yapıya sahipti. Vücudu gerçekten diri bembeyaz yumuşacık tüysüz ve pürüzsüz bir şekilde karşımda duruyordu. Üzerimize sular akarken hadi gel bakalım beni nasıl hamile bırakacaksın görelim dedi. Sana öyle bir çakarım ki içinde ikize hamile kalırsın dedim. Hadi hallet de görelim o zaman dedi. Bugün seninle seviştikten sonra tekrar kocamın kucağına oturacağım dedi. Fakat seninle öyle sevişeceğim ki içimden bir damla bile dışarıya çıkmayacak dedi.

Seks Hikayeler

Önce banyoda güzelce öpüştük konuştuk vücudumuzu birbirine tanıttıktan sonra ayakta bir tur içine boşaldım. Arkasına geçtim bacaklarını ayırdım içine sapladıkça iyice zevkten beli bükülmüştü. Bir süre benim kontrolümde arkasından domaltarak sertçe becerdim. Burada bir sürü durduktan sonra hadi şimdi yatakta yapalım dedik. Kurulandık yatağa geçtik. Bacak omza pozisyonda iyice içine soktuktan sonra bir tur daha boşaldım. Ama öyle yarıyordum ki içinde fırtınalar estiğini ben bile hissediyordum. Belinin altına yastık koyarak içine boşaldıktan sonra dışarı çıkmaması için belini yukarıda bıraktı. Böylece kalçası yukarıda olduğu için içine boşaltılan bütün sıvıların içinde kalacaktı. Hamile kalmayı kafasına koymuştu.

Seks Hikayeleri

Üçüncü postayı atarken artık dermanım kalmadı çok ateşlisin güçlü bir kadınsın beni mahvettin dedim. Bunu istemiyor muydun ne zamandır bana baktığını göğüslerimi kalçalarıma gözüne süzdüğünü görüyorum dedi. Seni istemez miyim senin gibi bir kadın istenmez mi sen gerçekten ateşli eğlenceli bir kadınsın dedim. Koklaştık öpüştük en sonunda ben gidiyorum daha sonra bunu tekrar yaparız birkaç hafta sonra belli olur dedi. Bir kaç hafta sonra gördüğümde gözleri parlamış vaziyette geldi. En sonunda hamile kalmayı başardım bunu sen başardın artık sen benim kahramanımsın diyordu. Tekrar kucağıma atladı tekrar bir tur daha seviştik. Sevişmekten ziyade asıl amaç hamile kalmak olunca beraberliğimi daha ciddi yürütmeyi tercih ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*