Home » Sex Hikaye » Azgın Baldız Depoda Ağzına Aldı

Azgın Baldız Depoda Ağzına Aldı

Azgın Baldız Depoda Ağzına Aldı

Merhabaa Ben Necmi sizlere baldızımla seks hikayemi anlatacağım. Yardımcı olmak veya işleri kolaylaştırmak her zaman hoşuma gitmiştir. Özellikle bacanağın hiç bir iş beceremez beceriksiz birisi olması büyük işlerin bana düşmesine neden oluyordu. Müstakil evde yaşadıkları için arada sırada onlara mangal yapmaya gidiyorduk. Yine bir gün onlara gittik. Ben 28 yaşında baldız 42 yaşında eşim 30 yaşındaydı. Benden büyük olduğu için bazı şeyleri daha iyi düşünebiliyordu. Bu nedenle her şeyi yardımcı olmaya çalışıyordum. Özellikle samimi ve pozitif düşünce yapımına herkesi mutlu etmek istiyorum. Bacanak elini ayağını her şeyden çekmiş hiçbir şeyi dokunmuyordu. Özellikle bazı şeyleri halletmek bana kalıyordu. Depoya mangal aramaya gittiğimde baldız da geldi.

Seks hikayeler

Bana sen ne kadar beceriklisin gerçekten seni kıskanıyorum dedi. Kimden kıskanıyorsun dediğinde kardeşimden kıskanıyorum dedi. Neyini kıskanıyorsun dediğimde keşke benim kocam olsaydın dedi. Kocan olsam ne fark edecek ki zaten kocan gibi davranıyorum her şey yapıyorum bazı şeyleri yapmıyoruz dedi. Ne yapmıyoruz dediğimde hemen eşofmanımı aşağıya doğru sıyırdı aletimi çıkardı ağzına aldı. İşte bunu yapmıyoruz dedi. Bunu da yaparsak zaten karı koca olacağız dedim. Hadi olalım dedi. Ağzına aldı yalamaya başladı. Sikim iyice ağzında sertleştirdikten sonra hadi beni becer dedi. Şimdi gelen giden olacak olmayacak dedim. Olmaz olmaz dedi. Ağzında biraz daha yağladı beni boşalttı.

Seks hikayeleri

Neden boşalttın dedim ben nasıl tekrar hazırlanırım dediğimde tekrar sertleştirdi hadi sok dedi. Kafasını kapıdan dışarıya çıkardı ben dışarıya bakıyorum sen işine bak dedi. Arkasına geçtim külotunu yarıya kadar indirdim amı ıslanmış dolgun dudakları ıslanmış yaprak gibi kenarları açılmıştı. Hiç zorlanmadan doğrudan soktukça daha hızlı sok daha çabuk sok içime boşal içimde kalsın dedi. Sen ne diyorsun bu saçmalama hamile kalırsın dedim. Sıkıntı yok dedi. Ben yine de boşalma zamanı geldiğinde çıkardım dışarı boşaldım. Niye dışarı boşalıyorsun ben seni kocam yapmak istiyorum dedi. Önce boşan dedim. Zaten bunun olması imkansız seninki boşansa benimki boşanmazsa dedim. Bunları konuşurken bir anda eşimle karşıdan görünüyordu. Bir mangala bulup gelemediniz ne yapıyorsunuz dedi.
Hemen üstümü toparladım yukarıya çektim külotunu toparladım depoda yine bir şeyler arıyormuş gibi arkaya döndüm. Ablası arıyoruz bulamadık dedi. Eşim geldi bana baktı ne yapıyorsun sen bu kadar beceriksiz değilsin bulup getirirsin dedi. Ne bileyim ben koymadım ki ben çıkarayım dedim hadi gidiyorum ben gelirseniz dedi gitti. Ablası hemen önüme çöktü sikimi ağzına aldı tadına varamadım devam ederim dedi. Tamam bırak artık dedim ağzından çıkardım yeter dedim. Kaldırdım öptüm dudaklarını iyice yaladım. Bu sefer yarım kaldı bunu bir dahakine yataktan daha ateşli yapalım dedim. Birkaç gün sonra evde kimse yokken yatağında çılgınca sikişmenin zevkine varmasını sağladım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*