Home » Sex Hikaye » Azgın Kuzenimi Doyurdum

Azgın Kuzenimi Doyurdum

Azgın Kuzenimi Doyurdum

Merhaba ben Emirhan size Kuzenim ile seks hikayemi anlatacağım. Üvey kuzenimle uzun zamandır sevişme hayalleri kurduğum için bir karşılaştığımızda onunla bir şeyler yapabilecek şekilde kafamda değişik planlar kuruyordum. En son gördüğümde hamile olduğu için bir şey yapamadım. Fakat göz göze geldiğimizde sürekli seks üzerine bakışıyor vücut dili ile konuşmalar birbiri ardını izliyordu. En sonunda bir gün yine evlerinde karşılaştığımda hamileliği geçmiş ve bir zamanla ilerlemişti. Ona yaklaştım odada kimse olmadığı için gayet rahat bir şekilde öpüştük. Hiç itiraz etmemişti. 44 yaşında eşinden boşanmış aile içinde birçok kişiyle seks yapmaya kendini alışkanlık haline getirmiş birisiydim. Fakat da kan bağı olmayan üvey evli olan kişileri seçiyordum. Hepsiyle teker teker belli zamanlarda ilişki yaşıyor diğer yaşadıklarımı da burada anlatarak aşka getirmeye devam ediyordum.

Seks Hikaye

Özellikle özel bir seks hikayesi tarzında gerçekleştirdiğim bütün maceralarımı gerçek boyutunu aklıma getirdikçe bunu en iyi şekilde yaşadığımı düşünüyorum. Kuzenimle de uzun zamandır el temaslarını göz temaslarına mükemmel şekilde gerçekleştiriyorduk. Çoğu zaman bir araya geldiğimizde amını okşuyordum. Kalçalarını okşuyordum göğüslerini okşuyordum. Fakat ileri gidip içine girmemiştim. İçine girme hayalleri kurarken aslında bir anda onun harekete geçmesi beni şaşırtmıştı. Annesiyle babasını ziyarete gelmişti. Ben de onlara gitmiştim. Ayrı bir odaya geçtik burada konuşurken tereddüt etmeden fermuarımı açtı aletimi ağzına aldı. Seninle her şeyin tadını çıkarmak isterim diyerek öpüşüyordu.

Seks Hikayeler

Çok güzel her şeye vakit ayırmak istiyorum dedi. En başta ters yapmak isterim dedi. Bunu daha önce yaşamadın mı dediğimde yaşasam da tadını alamadım dedi. O zaman ağzına sok boğazına kadar bak tadına dedim. Sen de dünden hazırmışsın diye güldü. Ben her daim hazırım yeter ki sen iste dedim. O zaman bunu daha ileri götürelim dedi. Ne yapmak istiyorsun dediğimde ben bir şey yapmak istemiyorum sen yapacaksın dedi. Karşıma geçti bacaklarını ayırdı hadi yap bakalım ne yapacaksan dedi. Ne zamandır mastürbasyon yapıyorum gerçek sevişmeyi hasret kaldım dedi. Kocan ne alemde dediğimde kocasının 49 yaşında olduğu için kocası 8 yaş büyüktü. O nedenle birçok şeyi kenara bırakmıştı. O zaman senin tadına ben bakacağım bundan sonra seni ben azdıracağım dedim.

Seks Hikayeleri

Doğum yapalı üzerinden 8-9 yıl geçmişti. Bu nedenle tekrar hamile kalabilme riski olup olmadığını sordum. Artık o tarafta herhangi bir ilgim kalmadı dedi. O zaman işine boşalmakta rahat hareketler yapabilirim dedim. Keyfine bak bir sorun yok dedi.  An itibariyle bacakların arasına girdim aletimi içine yerleştirdim girip çıktıkça haşır huşur sesler çıkıyordu. En sonunda artık boşalalım ben hazırım dedi. Ben de hazırım dediğimde ikimiz de inleyerek kasılarak darbeler halinde boşaldık. Ben içine boşaldıkça çok hoşuma gitti sakın içimden çıkarma alık alık her yerime dokundu çok harika diyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*