Home » Sex Hikaye » Arabası Arızalanan Kadın Domaldı

Arabası Arızalanan Kadın Domaldı

Arabası Arızalanan Kadın Domaldı

Merhaba ben Emirhan sizler kadın ile seks hikayemi anlatacağım ve Ümraniye semtinde ümraniye escortlar ile görüşmeye sağlabilirsiniz. uzun yolda seyahat etmeyi seviyorum. Yolda kalmış insanlara yardım etmeyi seven birisiyim. 42 yaşında dul eşinden boşanmış bir daha da evlenmemeye karar vermiş birisiyim. Bir daha evlenmek istemediğim için günübirlik ilişkileri daha çok tercih ediyorum. Yine bir gün seyahatim sırasında yolda bir kadının arabasının başında çaresiz çaresiz bakıldığını gördüm. Biraz ileri gittikten sonra tekrar geri gelerek yardım edebileceğim bir konu var mı diye sordum. Servis çağırdım ama o gelene kadar çok canım sıkılıyor dedi. İstiyorsan yanında kalabilirim dedim. Evet genelde erkekler böyle yanaşır daha sonra art niyetli yaklaşımları olur diyerek doğrudan tepkisini koydu.

Seks hikaye

Ben eğer öyle bir şey yapacak olsaydım zaten doğrudan sana bunu yapardım dedim. Ne yapardın dedi. He sen anladın ama madem böyle bir şey düşünüyorsun gideyim o zaman dedim. Tamam madem amacın kötü değil kalabilirsin dedi. Birlikte ağacın gölgesine oturduk konuşmaya başladık. Nereden geliyorsun nereye gidiyorsun derken ben öyle seyahat ediyorum dedim. 43 yaşında serbest çalışan bir kadın olduğunu söyledi. Serbest çalışan derken ne iş yapıyorsun dedim. Sigortacılık yapıyorum dedi. Sana ne ne yaptığım kimseyi ilgilendirmez dedim. İlgilendirmez tabii ne yapacaksın benim işimi dedi. Birlikte oradan buradan konuşurken istersen arabanın arızası belki küçüktür bakabilirim dedim. Tamam bakalım dedi. Arabanın başına gittik motoruna bakarken kadın benden daha çok meraklıydı. Eğildi eğilince eteğinin altında külotu olmadığını gördüm.

Seks hikayeler

Aslında ağacın altında otururken fark etmiştim. Fakat eğilip iyice gördüm. Bu arada tıraşlı amın çok güzel görünüyordu. Bütün bunları gördükten sonra niyeti bozmamak mümkün değildi. En başta kadın erkekler kötü niyetlidir demesinden kıllanmıştım. Fakat yine de dayanamadım elimi kalçasına attım. İşte ben demedim mi sizin hepiniz aynısınız dedi. Hepimiz aynı değiliz ama sen bunu açıp gösterirsen kimse buna dayanamaz dedim. Neye dayanamaz dedi. Tertemiz amcığını sermişsin ortaya sonra millete laf söylüyorsun dedim. Ne yapmam gerekiyor dedi. Gel ağacın altına gidelim ne yapman gerektiğini söylerim dedim. Ağacın altına gittik ormanlık yoldan görünmeyen bir tarafa geçtik.

Seks hikayeleri

Oturdum aletimi çıkardım zaten kalkmıştı. Otur üstüne görürsün dedim. Hem vakit geçiririz hem de zamanı değerlendiririz dedim. Çok kötüsün ben bunu tahmin etmiştim zaten dedi. Tahmin ettiğini bırakma zevkine bak dedim. Bakalım o zaman dedi. Zaten altında külot olmadığı için doğrudan kucağıma oturdu. Önce sikime amını güzelce sürdü. Daha sonra sulanan ıslanan amına sikimi soktu. Bütün bunları ateşli hızlı ve özel bir şekilde yapıyordu. Sen bu işi biliyorsun dedim. Serbest çalışıyorum derken boşuna demedim senin hayatını sigorta etmiyorum zevkini sigorta ediyorum dedi. Anladım şimdi dedim. Bir güzel seviştik boşaldık rahatladık. O sırada servis geldi. Toparlandık ben de yoluma devam ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*