Home » Sex Hikaye » Arabada Azdırdığım Yengeme Kaydım

Arabada Azdırdığım Yengeme Kaydım

Arabada Azdırdığım Yengeme Kaydım

Merhaba ben Can sizlere yengemle seks hikayemi anlatacağım. Yengemle yaşadığım bütün seks olaylarını aklıma getirdikçe ne kadar çılgın olduğumu anlıyorum. Özellikle her mekan içerisinde daha farklı ilişkiler yaşadığımı şimdi daha iyi anlıyorum. İlk arabada başlayan seks maceramızda o zamanlar 34 yaşındaydım. Üvey abimin eşi olduğu için onunla gönül ilişkisi kurmaktan ziyade cinsel ilişkilerde daha faal olmayı hedeflemiştim. Birçok zaman içerisinde geliştirdiğimiz beraberliklerimiz de bunu başarılı bir şekilde oluşturdum. Yengem 40 yaşında olduğu için sekste başarılıydı. Arabayla onu farklı bir yere götürürken elini bacağıma götürmesi aletimi okşamaya başlaması beni ilk etapta şaşırtmıştı. Araba kullandığım için istersen bunu bir kenarda yapalım dedim. Ne yapacağız ben öylesine seni sevdiğimden dokundum dedi. İyi peki sen bilirsin dedim. Ama aletim öyle sertleşmişti pantolona sığmayacak hale gelmişti.

Seks hikaye

Önce seks konusunda birkaç bir şey konuştuk. Cinsellikten bahsettik. Abimle ne kadar seviştiğini nerede neler yaptığını sordum. Çok ayıp onlar anlatılmaz dedi. Olsun sen yine de birkaç tane sen anlat ben sadece yabancı birisinden dinliyormuş gibi dinlerim dedim. Ne kadar komik şeyler soruyorsun böyle şey olur mu dedi. Olur olur dedim başla hadi anlatmaya dedim. Nereden başlayayım doğru düzgün bir şey yapmıyoruz dedi. Neden dediğimde işten güçten yorgunluktan fırsatımız olmuyor dedi. Gel bir şeyler yapalım dedim. Olmaz ayıp olur yanlış bunlar dedi. Arabayı kenara çektim sen yanlışa doğruyu benden daha iyi bilirsin hadi o zaman arka koltuğa geçelim bazı şeyleri doğrultalım dedim. Hem öyle diyorsun hem böyle diyorsun ne demek istiyorsun dedim.

Seks hikayeler

Sen arka koltuğa gel o zaman anlarsın dedim. Arkaya geçti çok merak ettim ne olacakmış dedi. Aletimi dudakların arasından ağzına soktum hemen o da geri çıkardı. Böyle bir şey istemiyorum hiç hoşuma gitmiyor bu hareket dedi. Harekete bakma sen sonucuna bak dedim. Tekrar ağzına dayadım istemiyorum midem bulanıyor o zaman göğüslerini aç arasına sokayım dedim. Ya ben böyle bir şey istemiyorum hadi gidelim dedi. Sen ne istediğini bilmiyorsun bak şimdi nasıl istiyorsun dedim. Bacaklarından tuttum kendime doğru çektim. Koltuğun üzerine yatırdım bacaklarını ayırdım amına okşadıkça hoşuma gitmeye başladı. Gevşemeye başladı ama bak bu güzel oldu dedi.

Seks hikayeleri

Demek ki canım istiyormuş dedim. Aletimi amına sokup çıkararak içine olduğu gibi boşaldım. Neden içime boşaldın hamile kalırım dedi. Bu da senin sorunun beni ilgilendirmez dedim. Nasıl ilgilendirmez hamile kaldığımda test yaparlar senden olduğunu anlarlarsa o zaman ilgilendirip ilgilendirmediğini anlarsın dedi. Gerçekten öyle deyince biraz korkmuştum hemen kaldırdım git o zaman içindekileri boşalt dedim. Nasıl olacakmış o dedin. Otur kendiliğinden boşalır onlar dedim. Gitti oturdu gerçekten içindekiler dışarıya boşaldılar. Biraz rahatladım. Sonrasında da bir sıkıntı olmamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*