Home » Sex Hikaye » Eşimin Arkadaşı Önce Direndi Sonra Kucağımda Coştu

Eşimin Arkadaşı Önce Direndi Sonra Kucağımda Coştu

Eşimin Arkadaşı Önce Direndi Sonra Kucağımda Coştu

Merhaba Ben Oğulcan sizlere eşimin arkadaşıyla seks hikayemizi anlatacağım. Bazen telefon muhabbeti çok değişik sonuçlar yaratıyor. Bu konuda yaşanmış olan olayların değerlendirmesi ile insan ilişkilerinin çok farklı olduğu anlaşılıyor. Özellikle eşimin arkadaşı olan bir kadın çok hoşuma gidiyordu. Aynı zamanda karşı komşumuz olduğu için her sabah çıktığında görüyordum. Her gördüğümde bana daha seksi daha azdırıcı daha kışkırtıcı bir halde olduğu görünüyordu. Birden bunu nasıl yapıp becerebilirim diye hayaller kurarken evde yalnız olduğunda elimde tabakla kapıyı çaldı. İçeri davet ettim eşin yoksa gelmeyeyim dedi. Eşim kısa zamanda geleceğini söyledim. Aslında eşim o gün gelmeyecekti. Eve geldi kahve yaptım birlikte kahve içtik. Sen çok güzel bir insansın eşinle nasıl geçinebiliyorsun diye sordum. Eşi kahveden eve gelmiyordu.

Seks Hikayeler

Onunla fazla münasebetimiz yoktur biz konuşmayız bir arada durmayız dedi. Gece de bir araya gelmiyor musunuz dedim. Orasını karıştırma dedi. Be özel hayatını sormuyorum sadece merak ettim dedim. Özel hayatımı soruyorsun gece ne yaptığımı soruyorsun diye sertleşti. Neden ben gece ne yapıyorsunuz demedim dedim. O zaman söyleyeyim yatağa yattığımız zaman herkes arkasını döner uyur dedi. Ben olsam dedim sana arkamı dönemem dedim. Nereni dönersin demesiyle sen arkanı döndüğünde hemen arkana yanaşır kalçalarını ayırır amını bir güzel sikerim dedim. Sen neden böyle konuşuyorsun ben sana misafir geldim dedi. Misafir umduğunu değil bulduğunu yer dedim. Çok adisin sen nasıl konuşuyorsun diye kalktı. Kalkınca kalçalarından tutup kucağıma doğru çektim.

Seks Hikayeleri

Hiç direnmeden doğrudan kucağıma oturdu. Kucağıma oturur oturmaz aletimin üzerine öyle bir oturdu ki sikimi kıracaktı. Yavaş sikimi kıracaksın yumuşak kalçaların kucağıma nasıl düştü öyle dedim. Sen çektin ben de düştüm demesiyle hemen eteğini yukarıya doğru sıyırdım. Elimi külotun içine soktum. Yapma ne yapıyorsun diye itiraz etti. Sabret ne olduğunu görürsün dedim. Hemen kucağımdan kaldırdım öne doğru eğildim eteğini kaldırdım sikimi çıkardım amına yerleştirdim. Ne yapıyorsun ben bunları yapmam derken kalçalarını oynatıyordu sadece. Hiç kıvırma şu anda tadına var dedim. İyi peki o zaman dedi kalçalarını sallamaya başladı. Sen çok şeytansın hiç bu kadar zevk almamıştım tahrik bile olmuyordum dedi. Ne olur beni iyi sik amım bu sike ne zamandır hasret dedikçe köküne kadar üstüne oturuyordu. O gün felekten bir gün çalmıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*