Home » Sex Hikaye » Banyoda Kendini Okşayan Üvey Ablamla Delice Seviştik

Banyoda Kendini Okşayan Üvey Ablamla Delice Seviştik

Banyoda Kendini Okşayan Üvey Ablamla Delice Seviştik

Merhaba Ben Oğulcan sizlere üvey ablamla seks hikayemizi anlatacağım. Eğer insan hayatında fantezi yaşamak isterse bir yolunu bulur yaşar. 37 yaşında kısa süre önce eşimden boşandım. Hiçbir kan bağımız olmayan ablamın evinde ara sıra kalıyorum. Kendimi toplamam için özgürce takılıyorum. Enişte biraz alkol bağımlısı olunca abla banyoda kendini idare etmeye çalıştığı anlara tanıklık ettim. Bazen dikizlesem de yanına girmeye cesaret edemedim. Fakat son zamanlarda bendeki azgınlık ablamdaki kudurmuştuk birleşince çaresi tabi ki sikişmekten geçti. Bir gün enişte gece eğlenceye gittiği sırada ablam yine banyoya girdi. Ben salonda televizyon izliyordum. Banyodan gelen sesler hiç te boşa atılacak sesler değildi. Ablam yapay penisi sokmuş amına inliyordu. Arkası dönük olduğu için bir süre izledim. Penis girip çıktıkça zevkten deliye dönüyordu.

Seks hikaye

İyice gözümü kararttım. Üstümü çıkardım yavaşça arkasına geçtim. Tam yapay penisi çıkardığı anda benim kalkan siki amına sapladım. Bir anda zevkten ne olduğunu anlayamadı. Aynı inlemeye ve kudurmaya devam ediyordu. Birkaç giriş çıkıştan sonra anladı. Bir anda arkasını döndü çığlık attı. Şaka mı bu diye beni itekledi. Bende bunu ne yapacaksın al sana gerçeğini soktum hoşuna da gitti itiraf et dedim. Olamaz bu doğru değil derken banyodan çıkmaya hazırlanmıştı. Elimi amına attım parmağımı amına soktum. Gel bu defalık böyle olsun sonrasında yatakta yaparız dedim. Ne yatağı sen ne diyorsun diyerek çıkmaya niyetlendi. Dudağına yapıştım. Dilini dilime sürttüm.

Seks hikayeler

Göğüslerini okşadım. Kalçasından tutarak sikişme yaklaştırdım. Bacağını kaldırıp sikimi amına yerleştirdim.
Yapma istemiyorum derken kalçası kıvranmaya başlamıştı. Haberim olsaydı seni buraya sokmazdım diyerek inlemeye de devam ediyordu. Ben zorladıkça içinde fırtınalar esmeye başlamıştı. Madem böyle niyetin vardı neden beni uğraştırıyordun diyerek iyice gevşedi. Kalçasından kavradım kucağıma çektim. Sikimi dibine kadar yerleştirdim. Yavaş mideme sokuyorsun dedi. Dur sen daha içine boşalınca daha fazla zevke geleceksin dedim. Sakın içime boşalma tam kızgınlık dönemimdeyim anında hamile kalırım dedi. Kucağımdan indi. Ağzına aldı suyu açtı boğazına kadar sokup çıkardı. Boşalacağım zaman memelerine boşaldım. Yatak odasına gittik bir postada orda kaydım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*