Home » Sex Hikaye » Azgınlaşan Halam Kucağımdan İnmedi

Azgınlaşan Halam Kucağımdan İnmedi

Azgınlaşan Halam Kucağımdan İnmedi

Kadınların kendiliğinden azmış olması bazen işime yarıyor diyebilirim. Özellikle kendiliğinden istekli hale gelmesi benim için hoş bir durum yaratıyor. Üvey halamın genellikle gelerek kucağıma oturması beni çılgına çevirmesi günden güne aramızdaki samimiyeti arttırıyordu. Evdekiler maç seyrederken gelip bir anda kucağıma oturması başka oturacak yok mu yer yok mu dediğimde burası daha yumuşak daha rahat dediğini hatırlıyorum. En sonunda bir gün koltukta oturmuş televizyon seyrederken yine gelip kucağıma oturdu. Senin başka işin yok mu neden kucağıma oturuyorsun dediğimde rahatsız mı oluyorsun seni sevdiğimden oturuyorum dedi. Bak enişte görecek başımıza iş açacaksın dedim. Enişten hiçbir şey diyemez onun siki kalmıyor bir bok yiyemiyor onun kendine bakacak hali yok dedi. En sonunda gerçekten enişte evin içerisinde bir şeyler yaparken yine geldi kucağıma oturdu.

Seks Hikaye

Bu defa gözü karartmıştım. Daha kucağıma oturur oturmaz sikimi çıkardım amına yerleştirdim. Ben amına yerleştireceğim sikimi kendim suçlu hissederken aslında canı istediği için kucağımda zıplamaya başladı. Sen ne kadar cesur bir erkeksin bunu hiçbir şekilde senden beklemezdim dedi. Baktım enişte oralarda dolaşıyor hemen yan tarafa kaydırdım. Kanepede otururken elini tekrar sikime attı ağzına aldı. Bak gören olacak başımızı yakacaksın dedim. O zaman gel beraber kimse olmayacak bir yere gidelim dedi. Ben odama girerken kocasına biz konuşmaya giriyoruz bazı özel şeyler konuşacağız yeğenimin derdini dinleyeceğim dedi.

Hikaye Seks

Odaya girdiğimizde hemen yatağa yatırdı kucağıma oturdu ata binme pozisyonda deli gibi kıpırdamaya başladı. Sonrasında jokey pozisyonuna geçerek üzerinde zıplamaya başladı. Amına o kadar rahat giriyordu ki zaten azgınlıktan suları dışarıya taşıyordu. Göğüslerini ağzıma sürtüyor öpüyorum amına dokunduruyor kalçalarını vücudun üzerinde gezdiriyordu. En sonunda amını ağzıma verdi biraz da yala bakalım dedi. Ben yaladıkça kıvranıyor yaladıkça kendinden geçiyordu. Sonunda ağzına boşalacağım haberin olsun dedim. Darbelerle hareket ediyor bir an sanki ağzıma boşalıyormuş gibi hissettim. Aslında bir şey gelmiyor sadece zevkten deliye dönüyordu. Ondan sonrasında tekrar sikimin üzerine sertçe oturarak beni boşalttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*