Home » Sex Hikaye » Azgın Yeni Boşanmış Dayımın Kızı İle Çabuk Kaynaştık

Azgın Yeni Boşanmış Dayımın Kızı İle Çabuk Kaynaştık

Azgın Yeni Boşanmış Dayımın Kızı İle Çabuk Kaynaştık

Merhaba size bir siteden bahsedeceğim Ümraniye escort  bayanlar ile Ümraniye’nin her yerinde eğlenebilirsiniz. Hayatımda her zaman mantıklı hareketler yapmayı tercih ederim. Dayımın kızıyla yaşadığım olaylarda bunun bir örneği olmuştu. Ne zaman evlerine gitsem bana sırnaşır kucağıma otururdu. Kucağıma oturduğumda sikim kalktığında iki sürtünür kaçardı. Bunu evlilik öncesinde yapardı. Sonra evlendi iki sen evli kaldı tekrar boşandı babasının evine döndü. Evlerimiz yakın olduğu için sürekli birlikteyiz desem yalan olmazdı. Özellikle yengem benimle çok samimiydi. Elimi amına atsam hayır demezdi ama bu samimiyeti bozmak istemediğimden yapmadım. Çoğu kez masaj bahanesiyle sikimi amına dayadım. Tabi bunlar kıyafetlerin üzerinden oluyordu. Amının üzerine oturup sikimi çok sürttüm. Bütün bunları azdırıp bana karşı daha fazla ilgi duyması için yaptım.

Seks hikayeler

Dayımın kızı evine dönüce kaldığımız yerden devam etmeye başlamıştık. Bazen ikisini de salonun ortasına yatırıp ikisinin de kalçalarını amlarını okşayarak deliye döndürüyordum. Aslında bende deli oluyordum ama mantığımı dinleyip onları kendime bağlamaya çalışıyordum. Aslında çok başarılı oldum. Bir gün yüne kız geldi kucağıma oturdu boynuma sarıldı. Bu defa artık bende de dayanacak güç kalmamıştı. Dudağından ufak bir buse aldım. Ardından dudağıma yapıştı dilini ağzıma soktu delirmiş gibi öpüşüyorduk. Eteğini sıyırdı. Sikimi eliyle okşayarak şortumdan çıkardı. Amına yasladı. Bütün bunlar on saniye gibi kısa sürede olmuştu. Yengemde bizi yandan çaktırmadan izliyordu. Baksa kesin utanırız büyü bozulur diye göz ucuyla izliyordu.

Seks hikayeleri

Sikim amının kenarına sürterken bir anda amına girdi. Girerken ıslak bir ses çıkardı. Yengem bile bundan etkilenmiş oh diye içlendi. Biz bu şekilde hareket ederken yengemde elini külotunun içine sokmuş amını okşuyordu. Kız açıktan açığa kucağımda zıplamaya başladı. Yengem elini sikimin dibini okşayacak şekilde sokmuştu. Bir eli amında bir eli benim sikimde deliriyordu. En sonunda dayanamadı eteğini sıyırdı külotunu çıkardı amını ağzıma dayadı. Ben ne olacağım burada diyerek amını yalatmaya başladı. Sikim kızının amında ağzımda yengemin amı çıldırıyordum. Yengem çığlık atarak boşalıyorum dedi. Bende boşalıyorum dedim. Kız içime boşal yanıyorum diye bağırıyordu. Üçümüz birden haykırarak boşaldık. Kız bittim ben diye kendini saldı. Yengem kalk sike ben oturmak istiyorum diye kızı kenara itti sikimi ağzına aldı. Kaldırdı üstüne oturdu bir postada ona boşaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*