Home » Sex Hikaye » Asansörde Kalınca Olgun Kadını Kucağımda Teselli Ettim

Asansörde Kalınca Olgun Kadını Kucağımda Teselli Ettim

Asansörde Kalınca Olgun Kadını Kucağımda Teselli Ettim

Hayatımızda gerçekleşen birçok olay aslında hayalimizde var olanları bize yaşatmaktadır. Benim başıma gelen olaylarda olduğu gibi. Aslında asansöre binmeyi pek sevmem. Her defasında durmayarak uzaya yolculuk yapacağımı düşünürüm. Ama bazı durumlar oluyor ki adamı istemese de asansöre bile bindiriyor. Apartmanımızda oturak kadınlardan birisi çok dikkatimi çekiyordu. Tamda binaya girdim asansörün önünde bekliyordu. Onuncu kata çıkacağı için birileri gelsin de birlikte çıkalım diye bekliyormuş. O şanslı kişide ben oldum. Ben tam merdivene yönelmiştim ki birlikte çıkabilir miyiz demesi içimi eritti. Tabi diyerek asansöre bindik. Olacak ya asansör ikinci kata geldi elektrik kesildi. Bir anda sarsılarak durdu.

Seks hikaye

Asansörün sarsıntısından korkan kadın boynuma sarıldı. Sarılırken memelerinin dolgun yapısını bedenimde hissettim. Can havliyle sarılınca elim amının üzerinde kaldı. Karanlıktı. Öylece bir dakikaya yakın kaldık. Acayip sıkıyordu. Ben çok korkarım ne olur kusura bakmayın dedi. Ben olur mu öyle şey rahat olun derken elim amının üzerinde hafif sürtünüyordu. Ben sürtündükçe daha sıkı sarıldı. Gel oturalım istersen daha rahat olursun dedim. Karanlıkta ben oturdum. Kadının belinden tutarak kucağıma oturttum. Korkudan hiçbir şeyi umursamıyordu. Üzerinde ince çiçekli elbisesi vardı. Otururken sıyrılmıştı. Ellerim bacaklarının üzerine denk geldi. Korkma sıkıntı olmaz şimdi gelir elektrikler derken elimle amının olduğu bölgeyi karıştırmaya başlamıştım.

Seks hikayeler

Elimden tutarak iyi ki vardınız yoksa ben delirirdim dedi. Bir elimle amını okşamaya başladım. Ben okşarken kıvranmaya başladı. Kalçasından destekledim sikim çıkardım. Külotunun kenarından amının dudaklarına dayadım. Her şeye uyum sağlıyordu. En sonunda eliyle sikimi amına girecek şekilde düzeltti. İçine soktu. Kalçalarını dalgalandırdı bunu hak ettin dedi. Amını okşarken artık korkmuyorum elektrik gelmesin diye söyleniyordu. Amı çok dardı. Sen bu işi yapmıyor musun dediğimde ayda bir belki dedi. İstersen arkadaş olabiliriz dedim. Bu arada domalttım arkadan köküne kadar soktum. Olur böyle arkadaşlığı kim istemez derken ayağa kalktık. Öne doğru eğildi amına sokmaya devam ediyordum. İçime boşalma hamile kalmak istemem dedi. Çıkardım kalçasının üzerine boşaldım. Tekrar amına sokarak sönünceye kadar sıcacık delikte tuttum. Ben boşaldım elektrik geldi. Arkasına bakmadan evine gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*