Home » Sex Hikaye » Arkadaşımın Kız Kardeşini Düğünde Kudurttum

Arkadaşımın Kız Kardeşini Düğünde Kudurttum

Arkadaşımın Kız Kardeşini Düğünde Kudurttum

Merhaba ben Mert sizlere arkadaşım kız kardeşi ile seks hikayemi anlatacağım. Kudurtucu ilişkiler yaşamak gerçek cinsel arzuyu en iyi şekilde gerçekleştirmek için her zaman fırsatları değerlendiriyorum. Arkadaşımın kız kardeşi eşinden boşanmış dul bir kadın olarak eğlencesi yüksek bir kişiydi. Evlerine gittiğimde başka birisinin düğünü olduğunu gördüm. Komşuların düğünü olduğu için onların evinde oluyordu. Kadını gördüğümde gerçekten çok hoşuma gitmişti. Cıvıl cıvıl çok seksi ve çılgındı. Minyon tipli kısa etek giymiş göğüsleri güzel dudakları ateşli bir görsel oluşturuyordu. Onunla ilişki kurmayı kafaya koymuştum. Ben bekar birisi olarak genellikle bu tür kadınlarla çok çabuk kaynaşıyordum. Hemen muhabbete koyulaştırıp hayatın akışının nasıl gittiğini sordum. Bütün bunları konuşurken gözlerim hep gözlerindeydi. Bacaklarını açıyor kapatıyor frikik oluşturuyordu. En sonunda herkes eve gittiğinde düğün elbiselerini üzerini değiştirecekti.

Seks hikaye

Ben de onunla birlikte odada oturuyordum. Sen dışarı çıkar mısın ben üzerimi değişeceğim dedin. Sen değiş ben sana bakmam dedim. Fakat bakmadan da duramayacağımı farkındaydım. Sen bilirsin dedi üzerini çıkarmaya başladı. Daha üzerini çıkarıp kalçalarını görür görmez oh ne güzel dedim. Hani bakmayacaktın dedi. Sonrasında bu böyle olmaz diyerek direkt geldi sikime sarıldı. Ağzına aldı güzel bir sakso çektikten sonra otur oturduğun yerde dedi. Tam yanından ayrılırken kalçasından tutup kendime çektim. Kucağıma oturttum. Biraz sürdükten sonra o bu kadarla kalmaz ben boşalmak istiyorum dedim. Olmaz temizlenmesi zor olur dedi. Fakat ben kafaya koymuştum.

Seks hikayeler

Ben bir yerlere boşalırım sana zararım olmaz dedim. Fakat amına soktuğumda çıkarması zor geldi. Girip çıktıkça azgınlığım zirveye çıkmıştı. Artık kudurmuş kendimden geçmiştim. Muhteşem boşalma sıcaklığını yakaladığımda dışarı çıkar diye bağırdığında çıkaramıyorum çıkmıyor dedim. İçine bir güzel boşaldıktan sonra bakışlarına kirletmedim ne güzel oldu dedim. Hani sen bir şey düşünmüştün diyerek kalçasına sikimin üzerinde daireler çizdirmeye başladı. Oynama dışarıdan kaçıracaksın dedim. O zaman al şu peçeteyi kaçanları sil dedi. Ben de sikime amından çıkarırken sıvılar taşınca peçeteyle silip temizledikten sonra külotunu giydirdim. Şimdi istediğin gibi bak ne güzel oldu vücudunda kıvamına geldi dedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*