Home » Sex Hikaye » Arkadaşımın Eşini Çamaşır Makinesine Dayayıp Yerleştirdim

Arkadaşımın Eşini Çamaşır Makinesine Dayayıp Yerleştirdim

Arkadaşımın Eşini Çamaşır Makinesine Dayayıp Yerleştirdim

Merhaba Ben Erhan sizlere arkadaşım eşinin seks hikayemi anlatacağım. Aniden gelişen olaylar karşısında hiçbir zaman hazırlıksız olduğumu söylemiyorum. Önceden planlamış olduğum ilişkileri beraberlikleri aslında kafamda tasarlıyorum. Misafir olarak gittiğimiz evde gerçekten evin karısı azgın ve çılgın tavırlar içerisinde beni tahrik ediyordu. Daha önce görmüş olmama rağmen yıllar sonra evli halde gördüğümde daha çok tahrik edici olduğunu hissettim. Önce konuşmaları ile sonra hareketleriyle beni çılgına çeviriyordu. Eşiyle her gece seviştiğini fakat duymadığını söylemesi beni daha da çılgına çevirmişti. En sonunda banyoda çamaşır makinesi ile uğraşırken yavaşça arkasına dokundum. Ben dokunduğumda ay ne yapıyorsun senin burada olduğunu görmemiştim dedi.

Seks Hikaye

Sen burada olduğunu bilseydim çıkardım dedi. Ardından niye çıkıyorsun dedim. İkimiz burada görürlerse ayıp olur yanlış anlarlar dedi. Yanlış anlaşılacak bir şey yok zaten yanlış şeyler yapmaya geldim dedim. Ne demek istiyorsun anlamadım dedi. Anlarsın diyerek kalçasına dayandım. Çamaşır makinesinin üzerine doğru ittirerek daha da ileriye gittim. Seksimiz Yapma burada olmaz zaten. Orası burası yok geceleri eşinle sevişirken seni görüyorum her defasında amını parmaklayarak kendini tatmin etmeye çalışıyorsun dedim. Onun ardından sen bizi mi gözetliyorsun ben seni görüyorum dedi. Madem görüyorsun neden gelmiyorsun dedim. Karının yanında mı geleyim kucağına oturayım beni sikeceğini bilmeme rağmen kendimi tutuyorum dedi. Bunun ardından dur sen şimdi görürsün diyerek çamaşır makinesi üzerine dayadım belinden bastırdım.

Seks hikayeler

Eteğini kaldırdım amına elimi attım. Ben elini amının olduğu yere attığımda yapma birisi gelecek birisi görecek diye mırıldanıyordu. Kapıyı aralık bırakarak yavaş yavaş sikimi amına soktum. Ben içine girdiğim zaman itibariyle kendini bana bırakmıştı. Bak sen de yarım bırakacaksan sakın başlama diyordu. Benim işim yarım olmaz seni burada doyuma ulaştıracak tek kişi benim diyerek içine saplıyordum. Ben sapladıkça elini ısırmaya başladı. 10-15 dakika o şekilde içine girip çıktıktan sonra en sonunda ben boşalıyorum dedim. Sen boşalıyorsun ben kaç defa boşaldım bilmiyorum bundan sonra her gece seni burada bekliyorum diyerek hızlı bir şekilde çıktı gitti. Seksin Tadı damağımda kalmıştı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*