Home » Sex Hikaye » Arkadaşım Karısından Boşanınca Karısı Yatağımdan Çıkmaz Oldu

Arkadaşım Karısından Boşanınca Karısı Yatağımdan Çıkmaz Oldu

Arkadaşım Karısından Boşanınca Karısı Yatağımdan Çıkmaz Oldu

Merhaba ben Can Seks hikayemi anlatacağım. Komşuluk dayanışması yapmak insanlara yardım etmek beni mutlu ediyordu. Komşum aynı zamanda arkadaşım olduğu için çok sık görüşüyorduk. En sonunda kadın kocasından boşanıp kocasını evden kovalayınca arkadaşım binadan ayrılmıştı. Karısı her fırsatta kapımı çalıyor bana yiyecek getiriyor gelip kahve yapıyor bulaşıkları yıkıyordu. Ben yalnız olduğum için benim için hiç sıkıntı olmuyordu. 48 yaşında dul kalmış bir kadını memnun etmenin hayallerini kuruyordum. Aslında her şey içinde cilve yapıyor beni azdırıyor sonra da gidiyordu. En sonunda bir gece yarısı kapı çaldı. Kapıyı açtığımda arkadaşımın karısı seksi kıyafetleriyle kapıda duruyordu. Evde takırtılar var korktum bir bakar mısın dedi. Gerek yok şimdi uykumuz dağılmasın istiyorsan gel bende kal dedim. Salonda yer hazırladım yattı. Aradan çok az süre geçmişteki arkadaşımın karısı yatağıma geldi.

Seks Hikaye

Ben yanında yatabilir miyim dedi. Yanıma geldi bana sarıldı anlamıyor musun seni arzuladığım için geldim dedi. İyi peki ne istiyorsun o zaman dedim. Hiçbir şey söylemeden dudaklarımdan öptü göğsümü okşadı sikimi okşayarak ne istediğimi biliyorsun dedi. Tamam senin istediğin gibi olsun dedim. Elimle amını rahat okşadım rahatlıkla parmaklamaya başladım. Ben parmakladıkça ıslaklığı daha da arttı. Her tarafı ıslanmıştı. En sonunda başımdan bastırarak amına götürdü. Yala beni çıldırt seninle çok deli sevişmek istiyorum dedi. Sevişmeye başladığımızda yatağımızın daha da şenlendiğini gördüm. Önce beni sırtüstü yatarım sikimin üzerine oturdu.

Seks Hikayeler

Burada bir süre seviştikten sonra önümde eğilerek kademeli arkamdan becer dedi. Arkasına bir güzel becerdikten sonra bacak omza yaptıktan bacaklarının arasına girdiğimde iyice ıslanmış amı iyice açılmıştı. Ben elime sokup çıkardıkça şakırtılar daha da artmıştı. Amının kenarından beyaz sular akıyor en sonunda artık boşalmak istiyorum hadi çıldırt beni dedi. Ben de hazırım diyerek köküne kadar soktum. İçinde şelale gibi boşaldım. Ben boşaldığımda artık sen benim kurtarıcım olacaksın dedi. Sonraki zamanlar içerisinde geceye gerek kalmadan akşamdan gelerek birlikte yatmaya başladık. Yakın zaman içinde evleri birleştirdik. Karı koca gibi yaşamaya başladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*