Home » Sex Hikaye » Erkek Arkadaşım Maçta Arkamdan Dayadı

Erkek Arkadaşım Maçta Arkamdan Dayadı

Erkek Arkadaşım Maçta Arkamdan Dayadı

Merhaba Ben Tuğçe erkek arkadaşım ile seks hikayemi anlatacağım.

Arada sırada çılgınlık yaparak maçlara gider burada bağırarak deşarj olmayı başarıyordum. En son erkek arkadaşımla gittiğim maçta kendimi daha değişik bir atmosfer içerisinde hissettim. Bağırırken çağırırken sesim kısılmıştı. Fakat kalabalıkta erkek arkadaşımın arkadan bana sarıldığı sırada beni becermek amacıyla sürtündüğünü son anda fark ettim. Maçın harareti ile etrafıma bakmak kısmet olmamıştı. En sonunda arkamda sertleşmeyi aletini kalçalarımın arasında dolgun bir şekilde hissettiğimde işin ciddiyetini anladım. Ben de duruma daha değişik bir renk katmak için kalçalarımı önünde oynatmaya başladım. Böyle bir ahenk içerisinde en güzel macerayı güzel bir şekilde yaşayacağımızı hissettim.

Seks Hikaye

O güne kadar kendi kendimi tatmin etmiş parmaklarımla kendimi boşaltmaya başarmıştım. Onun yanında seks oyuncaklarını kullanarak hem önüme hem arkama sokmak suretiyle zevkin doruklarına çıktığımı söyleyebilirim. Fakat erkek arkadaşımla canlı bir şekilde seks yapmak aklıma geldikçe daha da heyecanlanmaya başlamıştım. Maçın en heyecanlı zamanında herkes maça daldığı anda erkek arkadaşımın eteğimi sıyırıp sikeni arkama külotunun içerisine soktuğunu hissettim. Ben de ona değişik bir katkı sağlamak amacıyla kalçamı hafif hafif oynatmaya başladım. Ben kalçamı oynattıkça arka deliğime dayanmıştı. Çift taraflı seks oyuncağı kullanırken yaşadığım zevki bu defa canlı bir şekilde yaşamayı kafaya koymuştum. Ben de geriye doğru zorlayarak arkama girmesini sağladım. Yarıya kadar içime girdiğinde maçın heyecanına kaptırarak bağırmaya başladım.

Seks Hikayeler

Ben bağırdıkça içime sokmaya devam ediyordu. En sonunda birkaç gidiş gelişten sonra çıkardı sikini amıma yerleştirdi. O anda zevkin daha güzel olduğunu hissetmeye başlamıştım. İçime girip çıktıkça zevkten bağırmaya başlamıştım. Çünkü böyle bir zevki yatakta istesem bu kadar rahat bir şekilde yaşayamazdım. Kalçalarımı önünde güzel bir şekilde dans ettirerek içimde coşmasını sağladım. Coşkuyla içime girip çıkarken boşalacağını hissettim. Sert sikinin damarları bile kabarmış sertlikten acayip bir hal almıştı. Sakın içime boşalma diye bağırdığımda yanımdaki bir kızın onu duyduğunu gördüm. Fakat zaten baştan beri görmüş o da eli külotunun içerisinde kendini zevke getirmişti. Boşalma zamanı geldiğinde amımdan çıkardı eteğimin altında boşaldı. Heyecanı güzel bir şekilde yaşadıktan sonra eve gittiğimizde üzerine oturdum. Onu bir kere daha boşalttım. Bütün heyecanı bütün güzelliği sevgilimle doya doya yaşadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*