Home » Sex Hikaye » Arabama Aldığım Kadın Yolda Sakso Çekti

Arabama Aldığım Kadın Yolda Sakso Çekti

Arabama Aldığım Kadın Yolda Sakso Çekti

Merhaba ben Cihan arabaya aldığım kadın ile seks hikayemi anlatacağım. Hayatımda yaşadıklarımı erotik anlamda düşündüğümde bu konuda değişik bir şeyleri daha özel bir şekilde yaşadığımı hissediyorum. Özellikle yolculuk yaparken yolda gördüğüm herkese almaya çalışıyorum. Yine aynı gezgin halimle çıktığım yoldan yol kenarında durakta bekleyen kapalı bir kadın gördüm. Yolda kalmış düşüncesiyle yanında durarak gideceğin yere bırakabileceğimi söyledim. Hiç çekinmeden tabii olur diyerek arabaya bindi. Fakat arabaya binerken arka koltuk dolu olduğu için mecburen yanıma binmek zorunda kaldı. Yanıma binerken hiç çekilmemişti. Koltuğa oturduğunda dolgun bir vücuda olduğu için koltuğu iyice dolduruyordu. Aynı zamanda üzerindeki montunun açılmasıyla askılı tişört olduğu için göğüsleri yarıya kadar görünüyordu. Dolgun göğsü beyaz tenli kırk yaşlarında bir kadın görünümü hissetmiştim.

Seks Hikaye

Fakat muhabbet ilerledikçe yaşının 48 olduğunu söyledi şaşırmadım. Olgun dolgu tecrübeli olması beni etkilemişti. Yanıma oturduktan sonra ben vites değiştirirken mecburen bacağına dokunuyorum. Pardon diyerek özür diledim. Hiç önemli değil diyerek rahat ol ben öyle şeylerden çekinmem dedi. Bunun üzerine ben olayı abartarak daha fazla ellemeye başladım. Hatta istersen daha farklı yerlerimi de elleyebilirsin sen beni yolda bırakmadan ben de sana bunun karşılığını verebilirim dedi. Hiç önemli değil ben öylesine durmuştum dedim. Fakat onun altında kalmak istemiyorum diyerek elimi doğrudan amcanın olduğu yere götürdü. Sonrasında göğüslerine götürerek hadi okşa beni istediğin yerimi okşa diyerek garip garip davranıyordu.

Seks Hikayeler

Ben de arabayı kenara çekerek araba kullanırken böyle şeyler doğru değil dedim. O zaman gel sen aşağıda istediğini vereyim dedim. Hemen arabadan indik arabanın arka koltuğuna oturarak önümde bana bakıyordu. Sana göstereyim mi nasıl ne yapabileceğimi dedi. Hemen fermuarımı açtı sakso çekmeye başladı. Yoldan fazla uzak olmadığım için yoldan geçenleri görür diye düşünüyordum. Fakat iyice baktığında görünen bir şey yoktu. Daha sonra arka koltuğa ellerini koydu eğilerek önümde hadi ne yapmak istiyorsan şimdi yapabilirsin dedi. Eteğini kaldırdığında altında külot yoktu. Amı kabak gibi ortaya çıkmıştı. Ben de yer misin yemez misin diyerek bütün hıncı mı amında çıkardım. İçine boşaldığımda ben fazla içime boşaltmam ama seni sevdim diyerek eliyle sikimi okşadı. Sonra tekrar arabaya bindik yolculuğumuza devam ettik. Fakat ben doğru durmadım elleyerek gideceği yere kadar götürdüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*