Home » Sex Hikaye » Alt Komşu Eşi Kaldıramayınca Benden Kendini Becermemi İstedi

Alt Komşu Eşi Kaldıramayınca Benden Kendini Becermemi İstedi

Alt Komşu Eşi Kaldıramayınca Benden Kendini Becermemi İstedi

Merhaba ben Alt komşum ile seks hikayemi anlatacağım. Komşuluk ilişkilerim her zaman çok samimi olmuştur. Özellikle olgun alt komşumla çok sıcak yakınlaşmalar yaşadığımız anlar oldu. En sonunda konuşmalarımız biler belden aşağı kaymaya başladı. Bir defasında bana kurabiye getirme bahanesiyle kısacık eteğiyle odama kadar geldi. Ev kalabalık olduğu için sadece bakmakla yetinmiştim. Ama öyle baktım ki bir sonrakine seni kesin becermem şart oldu der gibi bir intiba bırakmıştım. Beyaz teni gülen yüzü beni her zaman azdırıyordu. Kocası yaşlı olduğu için kaldırması zor oluyordu. Her geldiğinde geceleri çıldırdığını anlatıyordu. Banyoda yaptıklarını kendini parmaklayarak boşalttığını bile anlatırdı. En sonunda sen beni becer valla para veririm bile dedi. Ama bu asla olmadı.

Seks hikayeler

Sarı kısa elbisesiyle odama geldiğinde artık ben d e iyice azmıştım. Bir yolunu bulup onu rahatlatmaya karar verdim. Önce ayaklarına masaj yapayım dedim. Olur dedi ayaklarını uzattı. Ayağını uzattığında altında külot olmadığını gördüm. Amının etrafı bembeyaz tüysüz temiz görünüyordu. Ağzımın suları akmaya başlamıştı. Sen nereye bakıyorsun ne kadar ayıp dedi. Amı çok güzel gençlere taş çıkartısın dedim. Oha yavaş ol am ne demek sen masaj mı yapıyorsun bana mı yürüyorsun dedi. Her halde sana yürüyorum başka ne yapabilirim bu seksi durum karşısında dedim. Ben istersem olur sen istersen değil dedi. Ama çok çabuk çözüldü. Aman boşuna kaprise gerek yok sikişmeye hasret kaldım hadi ne yapacaksan yap kudurdum artık dedi.

Seks hikayeleri

Yola gel dediğimde ben yoldayım sen acele et istersen dedi. Amına ulaştığımda dudakları arasından suları akıyordu. Oha sulanmışsın ıslanmayı geçmişsin sen artık dedim. Kaç aydı sike hasretim bir bilsen dedi. Arada elliyorsun arkası gelmiyor sana kızgınım dedi. Amını parmakladıkça oh ah sesleri birbirine karışıyordu. Sikimi çıkardım ağzına verdim. Bacaklarını ayırdım sikimi hiç vakit kaybetmeden sulanmış amına daldırdım. Geniş amı dudakları sikimi kavramıştı. Hiç kıpırdama sikini iyice içimde hissetmek istiyorum dedi. On on beş saniye kıpırdamadan durduk. Kendinden geçmişti. Bundan sonra sikişelim ne olur artık ömrümü boşa geçirmek istemiyorum dedi. İçine sert darbelerle boşaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*