Home » Sex Hikaye » Üvey Annemin Domalmış Haline Dayanamadım Soktum

Üvey Annemin Domalmış Haline Dayanamadım Soktum

Üvey Annemin Domalmış Haline Dayanamadım Soktum

Merhaba ben Savaş size üvey annem ile seks hikayemi anlatacağım. İleri yaşta babamın azgınlığı çoğu zaman benim işime yaradı. 67 yaşına gelmiş artık her şeyden umudu kesmiş fakat bir kadına ihtiyacı olduğu için annemin vefatından sonra genç bir kadınla evlenmişti cinsellik konusunda fazla bir şey yapamamasına rağmen kadının ev işlerinde yardımcı olması için evlilik yaptığını biliyorduk. Ben eşimden ayrıldıktan sonra kadın hoşuma gittiği için çoğunlukla onlarda kalıyordum. Onların evinde yaşadığım birçok olayı beni seks konusunda gerçekten azdırıyordu. Geceleri sevişmek için bazı şeyler yapmaya çalıştıklarını görüyordum. Fakat kalkmaması amın siki istemesi azgınlığının doyuma ulaşmamış olması parmaklama ve okşama konusunda değişik mastürbasyon yapılmasına gerek kalıyordu.

Seks hikayeler

Bunları izledikçe kadına daha yakın olmaya çalışıyordum. Babamla gece bir şeyler yapmaya çalıştıktan sonra banyoya girmeleri burada kadının kendini parmaklayarak tatmin etmesi beni üzmeye başlamıştı. En sonunda aynı hareketten sonra banyoda bir kenarda dikildim. Kadın banyoya girdi soyundu ışığı açtığında beni gördü. Ben uykum kaçtığını ben de banyo etmek için buraya geldiğimi söyledim. O zaman gel ikimiz banyoya girelim neden olmasın dedi. Biri gelirse ortalık karışır dedim. Uyudu bile o çoktan horlamasını duymuyor musun dedi. Birlikte soyunduk banyoya girdik. Önce sikimi ağzına aldı. O vaziyette yıkanmaya başladık. Amı o kadar güzel o kadar temiz o kadar azdırıcı duruyordu ki anlatamam. İçine sokmadan duramadım.

Seks hikayeleri

Doğrudan soktum. Yavaş çok acele ediyorsun dedi. Acele etme acele zevkten bir şey anlamam dedi. Ben amına o kadar güzel ki dayanamadım dedim. Aslında cesaretimi gerçekten işe yaradığını gördüm. Tam sokup çıkardıkça acele etme ama doyur artık diyordu. Ben her giriş çıkışında ohlamalar ahlamalar inlemeler daha yüksek oluyordu. Yavaş ol duyulacak dedim. Bu saatte kimse duymaz kimsenin ruhu bile duymaz diyerek üzerine oturmaya devam ediyordu. En sonunda bacaklarını belime doladı kucağıma oturdu kendini kenetledi. Sikimi içine soktuğumda iki kere içinde boşaldığımı hatırlıyorum. İçinden çıkarmadan defalarca böyle olmam iliklerime kadar enerjim yok olmasını sağladı. Kadının azgınlığını açıkça gösteriyordu. Onu daha sonra tekrar yapalım seni doyurmam hoşuma gitti dedim. Banyodan çıktık herkes yatağına gitti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*