Home » Sex Hikaye » Üvey Dayımın Kızıyla Geciktirici Kullanıp Saatlerce Seviştik

Üvey Dayımın Kızıyla Geciktirici Kullanıp Saatlerce Seviştik

Üvey Dayımın Kızıyla Geciktirici Kullanıp Saatlerce Seviştik

Merhaba ben Bahar Üvey dayım ile seks hikayemi anlatacağım. Özgür yaşantım içerisinde bugüne kadar çok yakınlarım olmadıkça karşıma çıkan kadına becermeyi başardım. Bunlardan birisi de üvey dayımın kızı oldu. Bir gün bir yerlerde oturup bir şeyler içtikten sonra istersen bizim eve gidelim sana evde kahve yapabilirim dedi. Kimse yok mu dediğimde herkes bir yerlere gitti yalnızlıktan canım sıkılıyor zaten dedi. Evlerine gittiğimizde kocan yok mu sen kocandan ayrılmazsın dedim. Onun canı cehenneme artık zaten canımı sıkıyor dedi. Bu arada sikişmek için zaten hazır olduğu göğüslerinin dik yapısından amının şişkin yapısından belli oluyordu. Sen kocanı seversin niye böyle diyerek daha da kızgınlığı arttırdım. Damarlarına bastırmaya çalıştım. Ben damarına bastıkça siktirme şerefsize zaten son zamanlarda sikişmek için de benim yanıma gelmiyor dedi.

Hikaye Seks

Kimin yanına senin yanına mı dedim. Sen ne yapıyorsun dediğimde parmaklamaya çalışıyorum dedi. Parmaklayarak ömür geçer mi dediğimde o zaman gel sen becer de tadına varalım dedi. Benim de fazla canım istemiyor ama istiyorsan yapalım dedim. Ama sana bir teklifim var ben de geciktirici jel var kullanırsan daha uzun süre sevişiriz dedi. Canıma minnet diyerek hadi getir kullanalım dedim. Önce jeli alıp sikime sürdü. Üzerini çıkarırken göğüsleri dikilmiş dimdik uçları havaya kalkmışlardı. Sen çok azmışsın fena haldesin dedim. Bu halde dolaşıyoruz neden. Amına eliyle okşayarak bak nasıl şişti sikilmeye hazır dedi. Hemen amının dudaklarına ikiye ayırdı bak sulara akıyor hadi sok da keyfine varalım dedi. Ben dedim geciktirici fayda etmez ki dediğimde dedikten sokmaya başla o zamanla faydasını gösterir dedi.

Seks Hikayeler

Gerçekten ben soktukça daha lezzet almaya heyecan ve şehvet almaya başlamıştım. Uzun süre seviştik fakat boşalmadım. Artık sikim girip çıkmaktan acımaya başlamıştı. Artık amı parçalanacak istersen boşal dedi. Ben boşalmaya hazır değilim dediğimde o zaman arkama sok dedi. Arkasına döndüğünde götüne yerleştirdiğim sikimin hiçbir şey hissetmediğini fark ettim. Çıkartarak tekrar amına sokarak en iyisi burada boşalmaya kadar içinde dursun dedim. En sonunda öyle boşaldım ki kendimi şaşırdım. İliklerime kadar boşalmış zevkin doruklarını çıkmıştım. Uzun zamandır böyle sikişmeden bunu tekrar yapalım diyerek sözleştik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*