Home » Sex Hikaye » Üvey Halamın Oğluyla Bayramda Seviştik

Üvey Halamın Oğluyla Bayramda Seviştik

Üvey Halamın Oğluyla Bayramda Seviştik

Merhaba ben Cansel Üvey halamın oğluyla seks hikayemizi anlatacağım. Bayram neşesini sevişerek daha güzel hale getirdim diyebilirim. Uzun zamandır görmediğim halamın oğluyla bir araya geldiğimizde bir anda azgınlık damarlarımı kabardığını hissettim. Uzun zaman önce daha gençlik yılları başlangıcında birbirimizin özel bölgelerine dokunur oyun tarzında birbirimizi neşelendirmeye çalışırdık. İkimizde büyüdük evlendik ve üstüne boşaldım. Mutlu olmanın acısını yaşarken özellikle halamın oğluyla hayallerini kurmaya başladım. Daha önce onu soyunurken gördüğüm için sikinin büyük olduğunu biliyordum. Aslında büyük bir sikle sevişmenin zorluğunu bazen risk almayı sevdiğimi söyleyebilirim. Yarısına kadar sokarak sevişebildiğim bu tür ilişkilerde aslında kontrol altına tutabileceğim bazı şeyler olduğunu biliyorum. Ama yine de onu bir yerlerde kızdırıp beni becermesi için halamlara gittiğimde muhabbet ederken bir anda odada kimsenin kalmadığını gördüm. Herkes ayrı bir yerlere dağılmış herkes farklı şeylerle ilgileniyordu. Ben de bir erkekle yalnız kalmanın heyecanını iyice yaşamak istedim.

Seks Hikayeler

Hemen elimi sikinin olduğu yere attım. Daha ne olduğunu anlayamadan elini tutarak amımın üzerine koydum. Hadi okşa da ikisi de havasını bulsun dedim. Sakatlık çıkacak ne yapıyorsun dedim. Bırak ne çıkacaksa çıktın dedim. Hemen arkama dönerek çabuk bana çakmanı istiyorum dedim. Böylece her şeyi zemini hazırladığım için zaten ıslak olan amıma girmesi kolay olacaktı. Fakat onu daha renkli hale getirebilmek için önüne kalçalarımı sürmeye dans etmeye başladım. Dudaklarından öperek daha da şehvetli ateşli bir durum yaratmayı başardım. Özellikle zevki kalçalarımın arasına dolgun bir şekilde girdikçe zevki daha iyi hissettiğimi söyleyebilirim.

Seks hikayeleri

Birlikte iken yapabileceğimiz en güzel sevişme tarzı ben önünde eğilip arkamdan özel bir şekilde bana yerleştirmesini hayal etmiştim. Bunu en güzel şekilde yaşayabilmek için belimi öne doğru çekerek kalçamı hafif eğik duruma getirdim. Yerleştir bir an önce çok oturdum artık dayanamayacağım dedim. Acele etme senin hakkını vereceğim dedi. Kalçalarımın arasında arkama arka deliğime zorlamış olduğu sikini.- çek çabuk olması gereken yere sok dedin. Hep seninle hakkından geleceğim sen merak etme diyerek bir anda amıma yerleştirdi. Yerleştirmesiyle oh diye rahatladığımı söyleyebilirim. Böylece ilişkimize çok ateşli ve hızlı bir şekilde başlayıp hızlı bir şekilde bitirdik. Boşalma anını anlatamıyorum. Ama bunun içerisinden çıkartıp kalçalarımın üzerine boşalması çok hoşuma gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*