Home » Sex Hikaye » Üvey Kuzenim Kulaklıkla Temizlik Yaparken Arkadan Yerleştirdim

Üvey Kuzenim Kulaklıkla Temizlik Yaparken Arkadan Yerleştirdim

Üvey Kuzenim Kulaklıkla Temizlik Yaparken Arkadan Yerleştirdim

Merhaba ben Cafer size seks hikayemi anlatacağım.Genellikle yakınlarımla bağlarımı kuvvetli tuttuğum için evlerine çok rahat girip çıkıyorum. Özellikle kuzenimle ilişkimizin daha sıcak olması bu yüzden kuvvetli bir seks macerasına dönüşmesine neden oldu. Özellikle kuzenimin yanına gittiğimde ilk gördüğüm manzara zaten beni çılgına çevirmişti. Daracık kıyafetlerin içerisinde amı sıkışmış şişkin yapısıyla bütün dokusu belli oluyordu. Önce kulaklık olduğu için seslendiğimi duymadı. Baktım benim söylediklerime duymuyor ben de dokunmak zorunda kaldım. Fakat dokunurken özellikle kalçalarına dokundum. Ben kalçalarına dokununca temizlik yapmayı bıraktı kulaklığı çıkardı. Benimle ilgilenmeye başladı. Ben de işine devam etmesini onu bekleyebileceğimi söyledim. Tekrar kulaklarını taktı önümde eğildiğinde bacaklarının arasından amının her karesi belli oluyordu.

Seks hikayeler

Dönüp bana doğru eğildiğinde memeleri uçlarına kadar net bir şekilde görünüyordu. Memeleri taptaze yuvarlak fincan gibiydi. Bütün bu göğüsler sikişme güzelliğini aklımda canlandırdığında sikişmek için başka bir zaman olamaz diye düşündüm. Tekrar seslenmek için kalçasına dokunurken özellikle ellerimi amının olduğu yere doğru denk getirdim. Ben elime oraya koyduğumda çekmeden okşamaya devam ettim. Önce bir irkildi daha sonra gülümseyerek istekli olduğunu belli etti. İş yapıyormuş gibi devam ettiğinde ben arkasına çoktan dayanmıştım. Kalçalarından tutup sikimi taytının üzerinden amına sürtüyordum. Ben sürtündükçe o da kalçasıyla değişik hareketler yapıyordu. Sonra taytını sıyırdım külotunu çıkarmadan külotunu kenarından amına parmağıma soktum. Parmakladığımda vıcık vıcık ıslanmıştı.

Seks hikayeleri

Daracık amcığı felaket derecede yanıyordu. Hiç vakit kaybetmeden o kulaklıkla müzik dinlerken ben de sikimi çıkardım külotunu kenarından amını dudaklarını sıyırtarak içine soktum. Ben sokarken hışırtılar kulağıma kadar geliyordu. Çok ıslandığı için ben sokunca sikimin kenarından suları dışarıya taşımaya başladı. Gidip gittikçe daha da ateşlendiğini hissettim. Fazla içinde kaldığımdan boşalmaya hazır olduğumu hissettim. İçine boşalmamak için sikimi hemen çıkartıp arkasına soktum da arkasına soktuğumda önce ileriye doğru hamle yapıp kaçmak istedi. Fakat kalçalarını öyle sıkı tuttum ki içinde boşaldığımı bile anlamadı. Götüne boşaldığım için aslında bana kızacağını düşünmüştüm. Daha sonra sen çok fenasın ne yapacağını biliyorsun diyerek gülümsedi ve doğru banyoya gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*