Home » Sex Hikaye » Eşimin Bayan Arkadaşını Temizlik Yaparken Becerdim

Eşimin Bayan Arkadaşını Temizlik Yaparken Becerdim

Eşimin Bayan Arkadaşını Temizlik Yaparken Becerdim

Merhaba ben Mahmut seks hikayemizi anlatacağım. Her zaman sürprizlere açık bir kişiyim. Bazen öyle sürprizler oluyor ki şaşırmamak elde olmuyor. Eşimin bayan arkadaşı evlere temizliğe gidiyormuş. Bir gün anlaşmışlar bize de gelecekmiş. O gün evde olacaktım. Eşim annesine gitmişti. Bana da arkadaşım temizliğe gelecek ayak altında dolaşma dedi gitti. Benimde hiç dışarı çıkmak canım istemedi. Evde takılıyordum. Kadın geldi temizliğe başladı. Önce kapalı kıyafetlerle çalışıyordu. Sonra eteğinin kısaldığını fark ettim. Beline sıkıştırmış bacakları açığa çıkmıştı. Sonra askılı tişörtle çalıştığını gördüm. Gördükçe tahrik oluyordum. Yere eğilip domaldığında kabak gibi kalçaları ortaya çıkmıştı. Emekler vaziyette yerleri silerken çok çıldırtıcı bir pozisyondaydı. Yanına yaklaştım bir şey isteyip istemediğini sordum. Teşekkür etti yok dedi. Ama kalçalarına dokunmamak için kendimi zor tutuyordum.

Seks Hİkaye

Tam yanından ayrılırken eteğimi yerden kaldırır mısın yere değmeye başladı dedi. Eteğini beline doğru attırdım. O kadar da değil diyerek düzeltti. Düzeltirken altında ip külot olduğunu gördüm. Daha çok kudurmuştum. Bende salona geçtim. Sikim kalkmış şekilde tam karşısında çadırı kurdum. Oynamaya başladım. Televizyonun önünde eğilmiş vaziyetteyken arkasından beline sarıldım. Yapma çok ayıp ne yapıyorsun diyerek silkelendi. Ciddiydi bende uzaklaştım. Banyoda temizlik yaparken yanından geçme bahanesiyle sikimi kalçalarına dayayarak geçtim. Bu defa bir tepki vermedi. Ben çıktıktan sonra tuvalete oturmuştu. Tekrar geriş geldiğimde amı lokum gibi karşımdaydı. Gidermişin işim var dedi.

Seks Hikayeler

Ben etrafında dolandıkça kesin tahrik olmuştu. En sonunda yere eğilmiş şekildeyken amının göründüğünü fark ettim. Yavaşça yaklaştım. Sikimi amına doğrultarak bir anda amına zorladım. Belinden sıkıca kavradım. Bana küfrederek bunu yapacağın belliydi dedi. İçine sapladıkça yapma diye bağırıyordu. Yapma dedikçe sapladım. Kalçasını sağa sola kaydırıyor ama kaçamıyordu. En sonunda zevki hissettikçe gevşedi kendini saldı. Yere emekler vaziyette pozisyon alarak duruyordu. Ben soktukça inlemeye başlamıştı. Bir anda altımdan sıyrıldı. Fakat yere uzanmıştı. Bacaklarından tuttum ikiye ayırdım. Dudaklarından öperken direniyordu. Ama bacaklarının arasına girip amına saplayınca iyice yayıldı. Sen istesen ben daha iştahlı verirdim bu ne şimdi dedi. Böyle daha tatlı olmadı mı dedim. Aslında gerçekten çok zevk aldım diyerek kıvranıyordu. İçime boşalma demesiyle göbeğinin üzerine volkanik patlamayı yaptım. Bunu bir daha yapma diyerek gitti. Fakat bir sonraki geldiğinde daha seksi kıyafetlerle gelmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*