Home » Sex Hikaye » Eşimin Ablasını Mutfak Tezgahında Siktim

Eşimin Ablasını Mutfak Tezgahında Siktim

Eşimin Ablasını Mutfak Tezgahında Siktim

Merhaba ben Mehmet sizlere Eşimin ablasını seks hikayemi anlatacağım. Yalnızlık bir yere kadar kafa dinleme olsa da maalesef çekilmiyor. Eşimi erken kaybetmenin sıkıntısını çekmeye başladığımda ablası yardımıma koştu. Arada bana geliyor dertleşiyorduk. Bir gün evi temizleyeceğimi söyledim. Birlikte yapalım diyerek sözleştik. Çalıştığı için pazar günü gelecekti. Ablası 51 yaşındaydı. Eşiyle pek anlaşamıyordu. Hatta eşi hımbılın birisiydi. Kahveden eve gelmeyen tiplerdendi. Eşimle ilk evlendiğimiz zamanlarda geç saatlere kadar onların balkonlarında ikimiz oturur konuşurduk. Kirada çok oturdukları için çok ev değiştirdiler. Pazar günü bana geldiğinde kapalı kıyafetlerle gelmişti. İlk etapta aklıma yaşayacaklarımızla ilgili hiçbir şey gelmemişti. Ne zaman ben hazırlanayım terlememek için dediğinde ipler kopmuştu. Önce feraceyi çıkardı. Yarıya kadar memeler göründü. Sonra altındaki uzun pantolonu çıkardı kalçalar meydana çıktı.

Seks hikaye

Askılı tişört kalçalarını azıcık örten şortla kalmıştı. Gözlerim yerinden fırlayacak gibi olmuştu. O ana kadar böyle bakımlı ve düzgün vücudu olduğunu fark etmemiştim. Birlikte denize girerken bile bu kadar açmamıştı. İçimden hayır olsun dedim bende üzerimi çıkardım. Sadece altımda şort kalmıştı. Bana önce mutfak dolaplarının üzerini silelim sen beni tut ben sileyim dedi. Mutfak tezgahının üzerine çıktı. Ben baldırlarına doğru tutarken yuları baktım. Aman yarabbi muhteşemdi. Şortu bol olduğu için amını gayet net görüyordum. Amının dudakları içe doğru kıvrılmış arada açıldıkça pembe amcığının içi görünüyordu. Kalçası hareket ettikçe amının ıslak olduğu her halinden belliydi.
Ben gördüklerimin karşısında çılgına dönmüştüm. Elimi biraz daha yukarı götürdüm. Kalçalarından tuttum.

Seks hikayeleri

Tutarken sıkmaya başladım. Doğru dur düşerim dedi. Ben sıkı tutuyorum güvendesin dedim. Bu arada başparmaklarımla amına erişmiştim. Amının dudaklarını okşamaya başlamıştım. Senin niyetin en diyerek gülmeye başladı. Sen gel bakalım niyetimi anlarsın diyerek belinden tuttum aşağıya indirdim. Şortunu indirdim. Amını ağzıma aldım. Yapma doğru olmaz derken kıvranıyordu. Ben dilimi amının deliğine soktuğumda bacaklarını açarak durma sakın çok hoşuma gitti diye mırıldanıyordu. Tezgaha oturttum sikimi amına sertçe sapladım. Çok derin bir oh çekti. Zaten amacım buydu. Bacanağın bitmiş kaldıramıyor azgınlıktan deliriyorum dedi. Sönük sikini amıma sokmak için ne çileler çekiyorum anlayamazsın dedi. Bundan sonra her fırsatta seninleyim bu siki asla kurutmak istemiyorum diyerek gitmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*