Home » Sex Hikaye » Arkadaşımın Kocasıyla Tatlı Bir Kaçamak Yaşadım

Arkadaşımın Kocasıyla Tatlı Bir Kaçamak Yaşadım

Arkadaşımın Kocasıyla Tatlı Bir Kaçamak Yaşadım

Merhaba ben Nur arkadaşımın kocasıyla seks hikayemi anlatacağım.

Yakınlarımla arkadaşlarımla evde televizyon seyretmeyi seviyorum. Özellikle film seyretmeyi erotik filmleri seyretmeyi daha çok seviyorum. Çünkü bu tür filmleri seyrederken konu daha çok derinlere gidiyor. Ben iki koca eskitmiş onlardan boşanmış ateşi başına vurmuş bir dul kadınım. Evimde yalnız yaşadığım için misafirlerimi her zaman özel bir şekilde ağırlıyorum. Özel misafirlerim genellikle arkadaşlarımın arkadaşları oluyor. Kız arkadaşımın eşiyle birlikte gelmesiyle her şeyin alevlendiği söyleyebilirim. Erkek karşımda otururken ona baktığımda özellikle önü kabarıksa hiç dayanamıyorum. Arkadaşımın eşiyle göz göze geldiğimizde şehvetli bir bakış yaptım. Sonrasında dışarıya doğru çıktım. Ben mutfağa doğru giderken su içme bahanesiyle arkamdan geldi.

Seks hikayeler

Yarın yalnız gel diyerek kısa bir konuşma yaptık. Bu akşam birlikte oturup çay içtikten sonra ayrıldık. Ertesi gün akşam kapımın çaldığını hissettiğimde beklediğim misafirin geldiğini anladım. İçeriye aldığımda neden yalnız gelmemi istedin diyerek konuya girdi. Aslında o da sonuna kadar biliyordu. Sen bunu bilerek mi geldin bilmeyerek mi geldin diye sordum. Biliyorum laf olsun diye sordum dedi. Bütün bunları en güzel şekilde konuştuktan sonra seninle sevişmek istiyorum onun için çağırdım dedim. Böylece samimi duruşum karşısında neden olmasın ben de seni uzun zamandır beğeniyorum dedi. Hoşlandığım için bir şey söyleyemiyorum. Fakat kendi kendime mastürbasyon yaparken bile seni düşünüyorum dedi. Bu beni daha da azdırmışlar. O zaman neden banyoya girmiyoruz dedim. Banyodan önce ağzına almanı istiyorum dedi.

Seks hikaye

Aletini çıkardı ağzıma verdi. Boğazıma kadar sokarken aletini iyice sertleştirdim. Daha sonra amcığımı yalamasını istedim. Amımı yalamaya başladığında dil darbeleri beni zevkin zirvesine ulaştırdı. Birlikte banyoya girmekten vazgeçtik. Yatak odasına geçerek burada çılgın fantezilerimize mükemmel şekilde yaşamaya başladık. Önce önünde eğilerek arkamdan beni becermesini istedim. Arkamdan amıma aletini yerleştirirken çok tatlı hışırtılı sesler çıkıyordur. Göğüslerim sallandıkça çok seksi bir durum yarattığını söylüyordu. Omuzlarımdan tutup kalçalarıma darbeyi vurdukça seksin en güzelini yaşadığımızı söyleyebilirim. Daha sonra bacak omza geçtik. Burada içime sert darbelerle girip çıkmaya başladı. Boşaltma anı geldiğinde bir anda içimden çekerek göbeğimin üzerine boşaldı. En güzel fanteziyi en güzel seks macerasını onunla yaşadığımı söyleyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*