Home » Sex Hikaye » Kuzenim Amcığımı Yaşlarken Ağzına Boşaldım

Kuzenim Amcığımı Yaşlarken Ağzına Boşaldım

Merhaba ben Halim sizlere kuzenimle seks hikayemi anlatacağım. Mutfakta çalışmayı çok sevdiğim için geniş mutfaklı bir ev kiraladım. Evimde yalnız yaşadığım için yeğenlerim kuzenlerim evime rahatlıkla girip çıkıyordu. Özellikle kuzenlerimden bir tanesinin üvey olması aramızda kan bağının olmaması samimiyetimizi daha da arttırdı. Mutfakta çalışırken belime sarılarak bana sevgi gösterisi yapıyordu. Fakat bunun sevgi gösterisi olmadığı bana tahrik edici bir dokunuş olduğu her halinden belliydi. Şortunu giyerken kesinlikle altına don giymemeye özen gösterdiği kalkmış aletinden belli oluyordu. Buna karşılık ben de hiçbir zaman elbisemin altına külot giymeyi tercih etmiyorum. Öyle bir gün içerisinde birbirimize sürtünürken bir anda tahrik olduğumu hissettim.

Seks Hikaye

Her zaman tahrik olduğumu hissediyorum fakat bu daha farklı olmuştu. Bir anda amımın kızıştığını sularının kenarlardan aktığını hissettim. Bunun üzerine hiç sorgusuz sualsiz hemen ona doğru döndüm dudaklarından öptüm. Sonra başından bastırarak doğrudan amımı yalayacak pozisyona getirdim. Amımı yaladıkça ben çığlık atmaya inlemeye başlamıştım. Evde yalnızdık. Kimsenin olmadığı için rahat bir sevişme yaşayacağımızdan kesinlikle eminim. Özellikle bazı şeylere kafamda tasarlarken planlarımın tuttuğunda daha çok mutlu oluyorum. Klitorisimi yaladıkça daha da çığlık atıyordum. Daha da bağırmaya başlamıştım. En sonunda önünde eğildim aletini önce arkama sokmasını istedim. Ters ilişkiyi çoğu zaman zevk olsun diye yapıyorum. Aletinin başını amımın dudakları arasında ısladıktan sonra arkama dayadı.

Seks Hikayeler

Yarısına kadar soktuktan sonra geri çekti. Islaklığı ile fazla hissetmemiştim. Fakat çıkarıp tekrar amıma soktuğunda zevkin daha da güzel olduğunu hissettim. Böyle devam et diyerek amımdan becermesini söyledim. Beni bir güzel becerdikten sonra inleyerek darbeli bir şekilde boşaldı. Kalçalarımın üzerine boşaldığı için peçete ile temizlemişti. Sonrasında tekrar ona doğru döndüm amcığımı yalamasını beni boşaltmasını istedim. Yaladıkça coşuyor yaladıkça kasılıyordum. Son kasılmalardan sonra öyle bir boşaldım ki ağzına boşaldığımı hissettim. Amımdan sıvılar akıyor ağzının kenarlarından boynuna doğru sızıyordu. Bütün bunları elimle sıvazlayarak başına omuzlarına seviyorum. En sonunda aletinin tekrar kalktığını görür görmez hemen yatırdım üzerine oturdum. İçime soktuktan sonra üzerinde dans etmeye ve tepinmeye başladım. İkinci boşalması içime olduğu için sıcak sıcak çok güzel zevk almıştım ki uzun süre aklımdan silemedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*