Home » Sex Hikaye » Üvey Teyzem Telefonla Konuşurken Arkadan Dayadım

Üvey Teyzem Telefonla Konuşurken Arkadan Dayadım

Üvey Teyzem Telefonla Konuşurken Arkadan Dayadım

Merhaba üvey teyzem ile seks hikayemizi anlatacağım. Sürprizleri seven bir kişi olduğum için karşımdaki kişiyle güzel ilişkiler yaşamayı seviyorum. Özellikle şaka yollu ilerleme sağlarken oyun tarzındaki maceralarımı her zaman erotik bir şekilde sürdürüyorum. Evde yalnız otururken üvey teyzem telefonla konuşuyor gürültü yapıyordu. Önce uyarmış olmama rağmen devam etti ve ben de ona yapacağımı kafamda tasarlamıştım. Üzerinde çiçekli ince bir elbise vardı. Önce elimle taciz etmeye başladım. Kanepenin üzerine uzanmış kalçaları dimdik vaziyette elbisesi kalçaların arasına kaçmış vaziyette yatıyordu. Bacaklarına okşamaya başladığımda eliyle ellerimi tuttu. Sonrasında sırtına okşamaya başladım. Telefonda konuşurken sesle uyarı yapamadığı için eliyle engel olmaya çalışıyordu. O bana engel olmaya çalıştıkça ben onun üzerinde değişik çalışmalar yapmaya başladım.

Seks hikaye

Önce kalçalarını okşadım elime külotunun içine soktum. Elimle amına karıştırırken huysuz bir şekilde kıvranıyordu. Fakat ben dokundukça tahrik olduğu için itiraz etme gücünü kaybediyordu. Bütün heyecanımı dikkatimi beyaz vücudu üzerine vermiştim. Telefonda konuştuğu kişi arada sırada ne olduğunu soruyordu büyük ihtimalle. Bir şey yok herhangi bir sıkıntı yok diyerek geçiştirmişti. Herhangi bir sıkıntı yok dedikçe parmağımı amına sokuyordum. Klitoris bölgesini okşuyor onu tahrik etmek için elimden geleni yapıyordum. En sonunda kendini saldı. Bacaklarını ayırdım sikimi çıkardım kalçalarının arasından amının yarığına ulaştırdım. Ben başıyla amının dudaklarını sürterken kalçasını yukarıya kaldırmaya başlamıştı.

Seks hikayeler

Kalçası kalktığında amının dudaklarının açıldığını ıslandığını iyice sırılsıklam yumuşadığını fark ettim. Hiç vakit kaybetmeden sert bir şekilde amına sapladım. Ben sapladığımda oh diye seslendiğinde telefondaki kişi iyice işkillenmişti. Meğer telefonda konuştuğu kız arkadaşıymış. Ben bunu bilseydim daha fazla tahrik ederdim. Kalçasını iki elimle biraz daha havaya kaldırıp iyice içine girdim. Ben amının içine sikimle karıştırdıkça göğüsleri acayip bir şekilde sallanıyordu. En sonunda telefonu kapattı yüz yukarı dönerek bacaklarını ayırdı. Bacaklarına ayırdığında amının yanakları ikiye ayrılmıştı. Deliği açığa çıktığı için sikimi hesaplaması daha kolay oldu. Sikimi sonuna kadar soktum en sonunda içine boşalacağım sırada çıkararak göbeğinin üzerine boşaldım. Sıcaklığı ile hala zevk hissettiği belli oluyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*