Home » Sex Hikaye » Bilgisayar Öğrenirken Kucağa Oturdum

Bilgisayar Öğrenirken Kucağa Oturdum

Bilgisayar Öğrenirken Kucağa Oturdum

Merhaban ben Polat arkadaşım ile seks hikayemi anlatacağım. Macera ve heyecan benim için her zaman vazgeçilmezdir. 48 yaşında üçüncü eşinden maceralı bir şekilde boşanmış bir kadınım. Herkesin de ilgisini çekebilecek güzel seksi bir özelliğe sahibim. Bu nedenle etrafımda yakınımda bana kendini samimi gören herkes bana hoş görünüyor. Seks anlamında her şeyi aklının bir köşesinde harekete geçirmeye hazır bir halde tutmaktadır. Bilgisayarda oyun oynamayı çok severim. Bir gün bilgisayarım bozuldu. Kız arkadaşımın eşinden bilgisayarıma bakmasını istedim. Ben bilgisayarın başına oturduğumda eğilerek omuzlarımın üzerinden tuşlara dokunuyordu. Tuşlara dokunurken kolları göğüslerime sürtüyordu. Bana müsaade eder misin diyerek kalkmamı söyledi. Aynı zamanda arkamdan bilgisayarda ne yaptığımı görmesini söyledi.

Seks hikayeler

Ben de koltuğa oturduktan sonra üzerine doğru eğilerek bilgisayarda ne yaptığını kontrol etmeye başladım. Bunu gerçekleştirirken göğüslerim omuzları üzerine dayanmıştı. Nefesim kulağının arkasından sıcak bir şekilde geçtiğini hissettim. Bütün bunları gerçekleştirirken bilinç dışı hareket ediyordum. Sonrasında önünde bir kabarıklığın olduğunu hissetmemle bilinçli bir ilişki tasarımına geçmeme neden oldu. Bunun ardından göğüslerimi daha bilinçli bir şekilde omuzlarına sürtmeye başladım. Elimi tuşlara götürme bahanesiyle önüne değdirdim. Aletine dokunduğumda sert ve kalkmış bir vaziyette olduğunu hissettim. Bunun üzerine ben de bilgisayarda çalışmak istiyorum ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum dedim. Ben kucağına otursam bana gösterir misin dedim. Bunun amacının zaten art niyetli olduğunu anlamıştı. Tamam otur göstereyim dedi. Kucağına oturdum aletini kalçalarımın arasına iyice yerleştirdim ileri geri hareket ederken iyice azdırmıştın.

Seks hikayesi

Bir kalkar mısın dediğinde bir baktım fermanını açmış aletini çıkarmış hadi şimdi rahat rahat oturursun dedi. Ben de hiç bozuntuya vermeden hemen külotumu sıyırdım aleti içime girecek şekilde amımın deliğine denk getirerek yavaş bir şekilde üzerine oturdum. Bilgisayarla oynarken aynı zamanda kalça hareketlerimle arkadaşımın sikini içimde rahat ettirmeye başladım. Öyle bir şehvet öyle bir heyecanı hiç beklemiyordum. Dışarıya kulak verdikten sonra kimsenin olmadığını anladık. Ben kalkarak önünde eğildim. Kalçalarımdan tutup darbeli bir şekilde beni becerirken kalçalarından şakır şakır sesler geliyordu. Aynı zamanda hayaları klitorisime vurduğu için zevkten çılgına dönmüştüm. Öyle bir güzelliği içime boşalarak daha güzel hale getirdim. İçime boşalmasına zevkin zirvesine birlikte yaşamayı istedim. Boşaldıktan sonra tekrar bilgisayarın başına oturduk işimize devam ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*