Home » Sex Hikaye » Üvey Teyzemin Geliniyle Sanal Seks Gerçek Oldu

Üvey Teyzemin Geliniyle Sanal Seks Gerçek Oldu

Merhaba ben Can size Üvey teyzemle seks hikayemi anlatacağım. Bazen sanal ilişkiler gerçeğe dönüşebildiği zaman gerçekten insan hayatında güzel şeyler olduğu görülmektedir. Uzun zamandır sanal alemde insanlarla birliktelik oluştururken bunların gerçek olabileceğini görmek hoşuma giderdi. Özellikle üvey teyzemin geliniyle ilişkimiz uzun yıllardır devam ediyordu. Sanal alemde seks muhabbeti yaparken cinsel konularda da rahat bir şekilde konuşuyorduk. Bir gün bir yerde karşılaştığımızda gülümseyerek birbirimize baktığımızda içimizdeki arzuların bir anda canlandığını hissettim. Neden sürekli sanal alemde takılıyoruz gel birlikte takılalım dedi. İlk teklifin ondan gelmesi beni gerçekten mutlu etmişti. Onunla birlikte yaşadığım birçok macera sanal gerçeklik çerçevesinde beni mutlu ediyordu. Bunu gerçek anlamda nasıl olabileceğini denemek istedim. Arabaya bindik şehrin dışına çıktık.

Seks Hikayeler

Bir su kenarında durduktan çimenlerin üzerine oturup konuşmaya başladık. En sonunda konuşarak niye vakit geçiriyoruz gel icraat yapalım dedi. Hemen sikimi ağzına aldı. Ağzına aldığında küçük dudaklarının arasında sımsıkı kavramıştı. Başına doğru bastırdığımda yavaş ol kontrol bende sen keyfine bak dedi. Eliyle diliyle dudaklarıyla muhteşem bir sakso gerçekleştirdi. Boşalma anı geldiğinde hissettiği için ağzından çıkardı beni dışarıya boşalttı. Yumuşayan sikimi göğüslerinin arasına koydu. Göğüslerinin arasında ıslak bir zemin oluşturup kaydırmaya başladım. Göğüslerin arasında iyice sertleştirdikten sonra başıma bastırıp amını yalamamı istedi.

Seks Hikayeleri

Yaladıkça daha coştu yaladıkça hırçınlaşmaya başladı. En sonunda beni yere yatarak sikimin üzerine oturması ile birlikte yuvarlak çizerek sikime içinde dans ettirmeye başladı. Böyle eğlenceli bir dokunuşun ikimize de iyi geldiğini hissettiğim. En sonunda ben hamile kalmaya çok müsaittim içime boşalma dedi. Tamam onu sen biliyorsun dedim. Arkasına döndü artık kontrolü sana bırakıyorum sakın içime boşalma dedi. Amına elleriyle açarak hadi yerleştir dedi. Amına ortası pembe yapısı beni çılgına çevirmişti. Önce yaladım sonra sikimi içine soktum. Çok az kısa süre içerisinde girip çıktıktan sonra boşaldım. Kalçasının üzerine boşalarak sen iste ben seninle her şeyi yaparım dedim. O günden sonraki birlikteliğimiz daha rahat ortamlarda daha ateşli geçmeye başladığı için birlikteyken çok rahat davranıyorduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*