Home » Sex Hikaye » Motorcu Erkek Arkadaşım Ormanda Beni Becerdi

Motorcu Erkek Arkadaşım Ormanda Beni Becerdi

Motorcu Erkek Arkadaşım Ormanda Beni Becerdi

Merhaba ben Can kız arkadaşım ile seks hikayemizi anlatacağım. Motor kullanmayı seven motor sporlarını yapmayı gerçekten kendisine hobi olarak benimsemiş birisiyim. Özellikle motora binmeyi erkek arkadaşımla ve diğer erkeklerle motorla çılgın geziler yapmayı tercih ederim. Gruplara katılıyor onlarla değişik özgür ve ufuklara yolculuklar yapıyorum. Bütün bu gezi alemi içerisinde dul bir kadın olduğum için cinsellik konusunda da aklıma çoğu zaman değişik fikirler geliyor. En sonunda gözüme kestirdiğim bir delikanlı ile aynı motorda yolculuk yapmaya başladık. Önce ben arkasına bindim. Arkasına bindiğimde beline sarıldığımda aşağıya doğru inerek aletini okşamayı başardım. Bunun üzerine ben öne geçerek motoru kullanmaya başladım. Önce göğüslerimi okşadı daha sonra klitoris bölgesini okşayarak motorda beni tahrik etmeyi başardı.

Seks Hikayeleri

Öyle çılgın eğlenceleri çılgın maceraları en güzel şekilde yaşayan iri göğüslü iri kalçalı güzel bir kadın olmanın avantajlarını her zaman yaşıyorum. Özellikle motorda bu heyecanı yaşamak daha farklı oluyor. Ben öne doğru eğildiğim için özellikle sertleşmiş aleti kalçalarımın arasına doğru girişi her zaman daha kolay oluyor. Burada yalnız yolculuk yaparken daha seksi daha güzel bir heyecan yaşadım. Aletini çıkarmış külotumun arasına sokarak yolculuğa devam etmeye başlamıştık. Ben biraz daha kalçalarımı havaya kaldırarak içime sokacak şekilde bir hal almaya başladım. Fakat tehlikeli bir sürüş olacağı için bunu bu şekilde devam ettirmeye mantıksız olduğunu düşündüm. Ormanlık bir yerde kenara çekerek hemen sevişme pozisyonuna geçtik.

Seks Hikayeler

Her şey anlık geliştiği için plansız programsız aklımıza ne geliyorsa onu yaşıyorduk. Hemen aletini ağzıma alarak sertleşmesini kalkmasını sağladım. Zaten kalkmış olan aleti daha da sertleşmiş daha da kalkık bir durum almıştı. Aleti içime almak için acele etmeme rağmen erkek arkadaşım hemen amıma yapışıp yalamaya başladı. Ben de bunu daha fazla zevke dönüştürebilmek için kalçamı ağzına sürterken am dudaklarını açılmasını sağladım. En sonunda kucağına oturarak aletini amıma sonuna kadar soktum. İçime girdikten sonra dans etmeye kucak dansını mükemmel şekilde yapmaya devam ettim. Kucak dansının ardından önünde domaldım. Bacak omuza hareketlerini güzel bir şekilde gerçekleştirdim. İçimde iyice kıvama geldikten sonra boşalma anını ikimiz de zevkle yaşadık. İçime boşaldığı için zevkin doruklarına çıkmıştık. Üzerimizi toparladık motora bindik aynı tahrik edici durumları yaşayarak yolumuza devam ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*