Home » Sex Hikaye » Parkta Tanıştım Evde Seviştim

Parkta Tanıştım Evde Seviştim

Parkta Tanıştım Evde Seviştim

Merhaba ben Mehmet parkta tanıştığım kızla seks hikayemi anlatacağım. Çoğu zaman sessiz sakin yaşamayı seven bir kişiyim. Bazen akşamları evin yakınındaki parka gider burada kuş cıvıltılarını dinleyerek kafamı rahatlatmayı tercih ederim. Bir akşamüstü yine aynı şekilde bankta oturmuş gözlerimi kapatmış kuş seslerini dinlerken yanımda birinin oturduğunu hissettim. Yanımda oturan kişi 50 yaşlarında gayet yakışıklı temiz yüzlü güzel bir bedene sahip erkekti. Bana gülümseyerek iyi akşamlar dedi. Etrafıma baktım diğer bankalarda da boş yerler vardı. Fakat neden yanıma oturduğunu ilk başta anlamamıştım. Sonrasında kuş seslerinin buradan daha iyi duyulduğunu söylemesiyle ikna olduğum. Aslında ikna oldum demekten ziyade olmak istedim. Çünkü ilk gördüğümde hoşuma gitmişti. Akşamları parka giderken üzerime giydiğim kıyafetler çok farklı olurdu.

Seks hikaye

Mini etek giyer özellikle göğüslerimi yarısına kadar ortaya çıkaracak tişört tercih ederdim. Öyle kıyafetlerle erkeklerin içine çıktığım için her zaman ilgi odağı oluşturuyorum. Birlikte otururken önce tanışmayı sağlamak amacıyla söze ilk ben girdim. Akşamın sessizliğinde kuş sesleri ile daha güzel olduğunu söyledim. Bunun üzerine sizin gibi güzel bir kadınla daha da mükemmel hale geliyor dedi. Bunun söylemesindeki amacının art niyet olmadığını hissettim. Fakat beni gözüne kestirdiğinde anladım. Bunun üzerine ben de karşılık vererek senin gibi yakışıklı beylerin cesaretine her zaman hayranım dedim. Biraz daha yanıma yaklaştığında kalçalarımız birbirine dokunmaya başladı. Aslında o kadar girişken ve cesur bir kişiyle ilk defa karşılaşıyordum. Ellerimiz birbirine dokundukça tanışma ve samimiyet daha da ileri seviyeye çıktı. Havadan sudan konuştukça birbirimize ısındık.

Seks hikayeler

Sonrasında elinin bacağımın üzerine gezdiğini hissettim. Tepki vermeyince eli bacaklarımın arasına girdi. Sonrasında külotumun üzerinden amımı okşamaya başladı. Dedim çok cesursunuz ama bu kadar da ileri gitmeniz doğru mu dedim. Bunu dediğimde sizin karşınızda dayanmak mümkün mü demesiyle bütün yağlarım eridi. Ben de neden evime gitmiyoruz dedin. Hemen benim evime gittiğimizde daha kapıdan girer girmez üstümüzdekileri alel acele çıkararak sevişmeye başladık. Önce amımı yalamasını ondan sonra ona sakso çekerek zevke getireceğimi söyledim. Her şeyi sırasıyla güzel bir şekilde yaşadık. En sonunda amıma aletini yetiştirdiğinde işin ciddiyetine vardım. Aleti o kadar büyüktü ki içime girip çıktıkça amımın duvarları daha da genişlediğini hissettim. Öyle bir zevkin üzerine ilişkimiz daha da uzun süre ilerleyeceğini hissederek bu arkadaşlığı daha uzun süre devam ettirdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*