Home » Sex Hikaye » Üvey Yeğenim Üstüme Düştü Tahrik Oldum Arkadan Verdim

Üvey Yeğenim Üstüme Düştü Tahrik Oldum Arkadan Verdim

Üvey Yeğenim Üstüme Düştü Tahrik Oldum Arkadan Verdim

Merhaba ben Mustafa sizlere üvey yeğenim ile seks hikayemi anlatacağım. Bazen oyun tarzında başlayan beraberliklerin seks macerası olarak olması hoşuma gidiyor. Üvey yeğenimle odada oturmuş sohbet ederken bir anda ayağa kalktı. Dengesi bozulduğunda üzerime doğru yamulduğunu hissettim. Aslında otururken sikinin kalktığını görmüştüm. Ben de işi şeytanlığına vurarak belinden hafif çekerek üzerime düşmesine neden oldum. Üzerime düştüğünde yavaş beni sikecek misin diye cevap verdiğimde gözleri fal taşı gibi açılmıştı. Sen ne diyorsun nasıl öyle bir şey olabilir dediğinde niye olmasın ki aramızda kan bağı mı var dedim. Böyle bir ilişkiye her zaman hazır olduğum için dolgun göğüslerimin arasına kafasına bastırdığında ne olduğunu şaşırmıştı. Acele bir şekilde evde kimse olmadığı için hemen üzerime çıkardım. Ben de onun üzerini çıkardım. Çırılçıplak kalmıştık. Amımın yapısını görünce hemen klitoris bölgemi avuçladı.

Seks hikaye

Bölgenin kızışmış olduğunu hissederek orta parmağını amıma soktu. Parmağıyla fazla karıştırma gelen giden olur bir an önce işimizi görelim dedim. Neden bu kadar soyunduk o zaman demesiyle soyunmadan sikişmenin tadı mı çıkar dedim. İlişki anlayışı içerisinde herkese mutlu edebilen herkesin hayat tarzını neşeli bir şekilde oluşturan bir kadınım. O nedenle kadınsı tavırlarıma her gün özel bir şekilde deniyorum. Üvey yeğenimle sikişmenin tadını çıkarırken hem üzerine oturmayı hem de arkamdan beni becermesini sağladım. Özellikle arkamdan zorladığında giremezsen biraz daha zorla dediğimde acımasın dedi. Acıdıkça tadı çıkar diyerek sen zorla dibine kadar sok dedim.

Seks hikayeler

Sikini arkamdan dibine kadar sokmasıyla aslında acı hissettim. Fakat acı ve zevki bir arada hissederken orgazmı muhteşem bir şekilde yaşadım. Arkamdan çıkarıp amıma yerleştirirken çok ıslanmışsın ateş gibi yanıyorsun demesiyle sen sapla içime dedim. Dolu olduğum için hamile kalmak benim için sakıncalı olabileceğini düşündüm. Fakat hamile kalmamak için de değişik yöntemleri bildiğim için zevki tam anlamıyla yaşamayı tercih ettim. İçime boşalırken özellikle darbeleri beni zevkin zirvesine çıkardı. Arkama çarptıkça şakır şakır sesler çıkıyordu. Özellikle taşakları am bölgesine vurdukça şıpır şıpır çıkan sesler içimdeki azgın tavırları daha da zirveye çıkardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*