Home » Sex Hikaye » Direksiyon Hocasının Kucağına Oturdum

Direksiyon Hocasının Kucağına Oturdum

Direksiyon Hocasının Kucağına Oturdum

Bazı şeyleri öğrenirken heyecan yaşamak her zaman hoşuma gidiyor. Direksiyon eğitimi alırken direksiyon hocasının yakışıklı bir delikanlı olması beni derinden etkiledi. Birkaç derse gittikten sonra samimiyetimiz gayet ileri seviyede oluştu. Çoğu zaman vites değiştirirken bacağına dokunarak tahrik olduğumu söyleyebilirim. Genç ve yakışıklı olması beni ayrıca etkilemişti. Özellikle kısa kıyafetler giyerek dekoltesi derin kıyafetler kullanarak karşımdaki kişiyi tahrik etmeyi seviyorum. Dul ateşli eğlenceli bir afet olarak bunları söylerken bile tahrik oluyorum. Direksiyon hocasıyla birlikte hafta sonu bağımsız çalışırken aklıma şeytanlık geldi. Küçük bir bedene sahip olduğum için kendisinin kucağına oturarak direksiyon öğretmesini söyledim.

Seks Hikaye

Önce itiraz etmesine rağmen onun da hoşuna giderek bunu çok çabuk kabul etti. Birlikte araba kullanmaya başladığımızda kısa eteğim olduğu için bacaklarım gayet açıktaydı. Bunun devamında kucağına oturduğum andan itibaren külotum gayet açık bir şekilde görünüyordu. Göğüslerimi dekoltesi derin bir kıyafetle ortaya çıkardığım için arkamdan bana baktığı zaman göğüslerimin arasına uçlarına kadar görebilme fırsatı elde ediyordu. Dolgun göğüslerim küçük kalçalarım her şeyiyle özel bir seks macerası yaratmaya müsait bir durum yaratıyordu. Kucağına oturur oturmaz aletinin kalkık olduğunu hissettim. Araba hareket halindeyken yavaş sürtünmelerle daha da zevke getirdim. En sonunda aslında ben bunu bilerek yaptım diyerek kenara çektirdim. Fermuarını açtım aletini çıkardım ağzıma aldım. Sakso çekmeye başladım. Zaten farkındaydım diyerek hiç bozuntuya vermedi.

Seks Hikayeler

Bunun devamında güzel bir sakso zevki yaşattıktan sonra başından tutarak ağzını klitorisime dayadım. Özellikle am bölgesinde yalama ve dokunuşlar beni aşırı tahrik etmişti. Parmağıyla ve diliyle amım üzerinde yapmış olduğu hareketlerle daha da zevki zirveye çıkardık. Sonrasında arka koltuğa geçerek külotumu çıkardım. Önünde bank vaziyetine geçtim. Ben önünde domaldığım sırada aletini çıkarmış sokmaya hazır vaziyette bekliyordu. Ben de kalçamı aletine sürerek daha da tahrik olmasını sağladım. Önce sikini amıma sürterek fırçalama hareketini güzel bir şekilde yaptı. Başını ıslattıktan sonra kalın dudaklara sahip yanakları kabarmış suları akan amcığıma yarağını sert bir şekilde sapladı. Bunu beklediğim için hiç şaşırmadım. Aynı şekilde tempolu bir sevişmeyi bacak omza şeklinde yandan ve üzerine oturarak gerçekleştirdim. En sonunda boşalma harareti yükseldiğinde içimden çıkararak göğüslerime boşalmasını sağladım. Üzerimizi temizledikten sonra çalışmaya devam ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*