Home » Sex Hikaye » Kız Kıza Am Sürterek Boşaldık

Kız Kıza Am Sürterek Boşaldık

Kız Kıza Am Sürterek Boşaldık

Hayatın getirdiklerini çoğu zaman daha tatlı daha enteresan hale getirmek için uğraşıyorum. Özellikle farklı ilişkileri farklı cinsel duyguları yaşamaktan hoşlanıyorum. Bunun için ablamın kızı ile evde yalnız kaldığımızda onu ayarlayarak neler yapabileceğimizi görmek istiyordum. Kılacağız 26 yaşında evlenememiş elini her zaman bacakların arasında gezdirmeye başlamış azgınlık zirve yapmış bir halde görüyordum. Bunun aksine ben de 46 yaşında eşi alkolden başka bir şey görmeyen birisi olduğum için kendimi tatmin etmek için deli dolu işler yapıyorum. Evde seks oyuncakları olarak her şey vardı. En sonunda iki kadın neler yapabiliriz diye düşünürken bacaklarını okşamaya başladım. Ben böyle bir şey yaptığımda şaşkın şaşkın bana bakmıştı.

Seks Hikaye

Sonra göğüslerine dokunarak ne kadar güzel göğüslerin var sert ve yuvarlak dedim. O benimkileri elleyerek seni genelde dolgu çok seksi çok güzel dedi. Dudaklarını öptüm öptüğümde sıcak ve ateşliydi. Hiç şaşkınlık yaratmadan dudaklarıma yapıştırarak dilini dilime sürterek fransız öpücüğünü mükemmel bir şekilde yaşamaya başladık. Dillerimiz birbirine dolaşıyor dudaklarımız birbirine kaynaşıyordu. Göğüslerini öptüm amına doğru yürüyerek amını güzelce yaladım. Ben yaladıkça çığlık atmaya başlamıştı. En sonunda külotunu çıkardım amını kalçalarını her yerini çok ateşli bir şekilde yaladım. Seks oyuncaklarından alarak yavaşça amına sürtmeye başladım. Ben sürtükçe sok şunu diyerek bağırıyordu. Sen kız değil misin kızlık zarı bozar dedim.

Seks Hikayeler

Sen ne zannediyorsun ben çoktan parmağınla hallettim onu diyerek beni daha da gaza getirdi. Onu güzelce boşalttıktan sonra hemen altına yattım. Ben altıma yatar yatmaz bacaklarımızı birleştirdik amlarımızı birbirine sürterek çığlık atarak bağırarak haykırarak boşalmanın zevkini en yüksek seviyede yaşadık. Ben am dudaklarını birbirine sürtükçe bacağına bacağıma sürterek lezbiyen seks tadını en güzel şekilde yaşıyorduk. Bu yaşadığımız seks macerasından sonra 69 pozisyonuna geçerek tekrar am yalamaya devam ettik. Kadın kadına sevişmenin güzelliklerini ateşli bir şekilde yaşarken evimde böyle bir macerayı yaşayabileceğim hiç aklıma gelmemişti. En sonunda defalarca boşaldıktan sonra yorgun ve bitkin vaziyette dudaklarımıza birbirine birleştirip öpüşüp vaziyette yatağın üzerinde serilip kalmıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*