Yengemi Mutfakta Arkadan Acımadan Becerdim

Özellikle hayatımda değişik fanteziler oluşturmak hayallerimi gerçekleştirmek için hoşuma giden kadınlarla seks yapmaktan çekinmiyorum. Fakat bazen kadınlar hırçın tavırlarıyla beni deliye döndürüyor. Bunlardan birisi dayımın eşi yengem olmuştu. Uzun zamandır onunla sikişme hayalleri kurduğum için bir fırsatını kolluyordum. Bir gün evlerine uğradığımda dayım evde yoktu. Kahve alışkanlığı olduğu için kahveye sabah gider akşam gelirdi. Ben de mutfağa gittiğinde yardım etme bahanesiyle yanına gittim. Bulaşık yıkadığı için elinde eldivenler uğraşıyordu. Kalçalarını hafif hafif salladıkça çok hoşuma gitmişti. Hiç vakit kaybetmeden beline sarıldım boynundan öperek sen de çok hoş kadınsın dedim. Yavaş ol sakın aklından geçirdiğini yapmaya çalışma dedi.

Seks Hikayeler

Ben aklımdan bir şey geçirmiyorum sadece seni sevdiğimi söylemek istedim dedim. Olsun yine de söyleme yoksa yanlış şeyler olur dedi. Yanlış şeyler olur derken neyi kastediyorsun dedim. Sen anladın dedi. Onu anladın derken ben sikimi füze gibi öne doğru dikilmesini sağlamıştım. Sikimi özellikle amının olduğu bölgeye denk getirip kalçasına sürtmeye başladım. Sen doğru dur bakalım yoksa seni parçalarım dedi. Sen beni parçalama ben seni parçalarım dediğimde hayır bunları doğru bulmuyorum dedi. Fakat kulak memesini dudaklarımın arasına alıp nefesimi kulağının arkasından boynuna verdiğimde vücudunda bir gevşeme hissettim. Gevşek bedeni üzerinde seks olaylarını daha iyi yaşayabileceğini düşünmüştüm. Bir yandan ellerimi göğüslerinde gezdiriyor bir yandan amının olduğu bölgeyi okşamaya başlıyordum.

Seks Hikayeleri

Kıpırdıyor ben istemiyorum yapma sakın böyle şeyler diyordu. Fakat kalçasını hareket ettirirken sikimin amının bölgesinden ayrılmasını da istemiyordu. Daireler çiziyor sikimi kalçasına amının olduğu yere arkasına her yerine sürtüyordu. En sonunda sikimi çıkardım eteğini sıyırdım külotunun kenarından ıslanmış amına bir anda soktum. Sen ne yapıyorsun çok terbiyesizsin çok yanlış şeyler yapıyorsun diye bağırmaya başladı. Bağırma boşuna girdi artık içine yoksa içine boşalırım dedim. Sakın ha içime boşalma yoksa hamile kalırım tam azgın dönemimdeyim dedi. Bunu demesinin ardından tam boşalacağım sırada amında çıkardım kalçalarının üzerine arasına olabildiğince hızlı bir şekilde boşaldım. Yanlış şeyler yapıyorsun derken bir yandan da dudaklarına yaklaşmaya çalışıyordum. Dudaklarından öptüm dilimi temas ettirirken bunu bir daha yapalım diyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*