Home » Sex Hikaye » Teyzemle Kızını Yan Yana Domaltıp Kaydım

Teyzemle Kızını Yan Yana Domaltıp Kaydım

Teyzemle Kızını Yan Yana Domaltıp Kaydım

Zaman konusunda hiç sıkıntım olmadığı için yaz aylarında tatili farklı yerde yaşamayı seviyorum. Özellikle üvey teyzemlerin beni sevmesi hoşlanması benim de hoşuma gidiyor. Hem teyzemin hem de kızının dul bir şekilde yaşadıkları hayatta neleri arzuladıklarını hayal bile edemiyordum. Eniştemin vefat etmesi ve zaman içerisinde yaşamış oldukları özgür hayat onları çılgına çeviriyordu. Çoğu zaman beni çağırıyorlar onlarla değişik oyunlar oynayıp erotik bir durum yaratmamı istiyorlardı. Bütün bunları gerçekleştirirken hayatımda güzelliklerin daha da güzel olduğunu hissediyordum. Yine yaz ayında yazlıklarına gittiğimde üçümüz beraber çılgınca eğlenmeye başladık. Ben de eşimden ayrıldığım için başka insanlara da başka mutluluklar yaratmaya çalışıyordum. En sonunda öyle saatinde uyku vakti geldiği için odama girdim.

Hikaye Seks

Odama girdiğimde teyzemin benim yatağımda yattığını gördüm. Yarı çıplak bir şekilde yatmış uyur uyanık bir şekilde hareketler yapıyordu. Elini bacaklarının arasına sokmuş bir anda mastürbasyon yaptığını gördüm. Ben uyuduğunu zannederek ses yapmamışken böyle gördüğümüz daha da çılgına döndüm. Ben de karşısına geçip aletimi aldım mastürbasyon yapmaya başladım. Hatta tam boşalacağım sırada hemen kalçalarına yanaşıp amının üzerine boşaldım. Ne olduğunu anlamamıştı. Sen burada mıydın diyerek sırtının üzerine döndü. Amı öyle açılmıştı ki içine sokmamak için kendimi zor tuttum. Fakat boşaldığım için sikimin sönmüştü. Ben tekrar sikimle oynayıp kaldırıp amına soktuğumda bu arada kızı da içeriye girdi.

Seks Hikaye

Terbiyesizler ne yapıyorsunuz siz bunu da mı yapacaktınız diyerek kızdı. Teyzem yavaş yavaş yanına çağırdı. Sen sanki bizden farklısın seni de amını parmaklarken kaç kere gördüm dedi. Sende ne terbiyesizmişsin böyle nasıl konuşuyorsun bunu derken eli amına gitmişti. Göğüsleriyle oynuyordu. Ben de gelmek istiyorum o zaman dedi. O da hemen üzerini geri çıkardı yanımıza geldi. Oturunca sikimi kokladı yaladı teyzemin amına yalayarak biraz da beni becer dedi. Domalmış vaziyette eğildiğinde amının açıldığını gördüm. Amına sertçe soktuktan sonra ikinizi de birden sikmenin zevki başkaymış dedim. İkisine de birer posta attıktan sonra bunu istersem bir de suyun içerisinde yapalım dedim. Gittik denizde yüzdükten sonra akşam oldu eve döndük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*