Home » Sex Hikaye » Avcıyken Avcı Oldum Sevişmenin Tadına Baktım

Avcıyken Avcı Oldum Sevişmenin Tadına Baktım

Merhaba beyler ben İsmail seks hikayemi anlatacağım size bir siteden bahsedeceğim. Bayanlarla görüşmek istediğinizi duydum gibi Ümraniye escortla görüşüp sende kendini tecrübe katabilirsin. Hatırı sayılır işleri her zaman daha özel bir şekilde yaşıyorum. Özellikle bir kadın olarak erkeksiz olmanın acısını benden daha iyi bilen yoktur diyebilirim. Eşimi genç yaşta kaybettiğim için erkeklerin bana ilgisini daha çok fark ediyorum. İri kalçalarımın iri göğüslerimin kalın dudaklarımın erkeklerin her zaman hoşuna gideceğinden eminim. Bunu genç toy 22 yaşındaki yeğenimle daha iyi test ettiğimi söyleyebilirim. Birlikte yolculuk yaparken söylediğim sözlerin kurduğum cümlelerin bir erkeği ne kadar çabuk etkileyeceğini burada daha iyi anlamıştım. Yeğenimle seksi anlamda cinsellik anlamında ne düşündüğünü söylediğimde utanmış yanakları kızarmıştı. En sonunda elimi bacaklarının üzerine atarak utanma ben senin yengenim sana her şeyi öğretirim demiştim. Orada aslında olması gereken onun bana sarkıntılık yapması gerekiyordu. Fakat öyle azmıştım ki ama her zaman ıslak ve sikilmeye hazır vaziyette olduğum için hiçbir zaman bunu saklamıyordum.

Seks hikaye

En sonunda yolculuğun yarısına varmışken ormanlık bir yerde arabayı durdurdum. Bak seninle burada ağaçların altında biraz konuşalım dedim. Bir ağacın altına oturduk onun dizlerime yatmasına söyledim. Dizime yattığında dudakları tam klitoris bölgeme gelmişti. Nefesini klitoris bölgesinde sıcak ve şekilde hissediyorum. Sonra elinin memelerime geldiğini hissettim. Şaşkındım çünkü ben onu ayartmaya çalışırken o çoktan beni ayartmaya başlamıştı. Ben bacaklarıma biraz arayarak elini bacaklarımın arasına sokmasına istedim. Ben bunu istememle birlikte doğrudan elini külotumun içine soktu. Oha biraz yavaş ol diyerek uyardım. Fakat ben bunu hiç söylememişim gibi doğrudan orta parmağına amıma soktu. Göğüslerimi sıkmaya sonrasında doğrudan dudağını öpmeye başladı.

Seks hikayeleri

Beni çimenlerin üzerine yatırdı külotumu çıkardı hiç sorgusuz halsiz aletini amıma çoktan yerleştirmişti. Böyle acil bir sevişmenin ne kadar şaşkınlık yarattığını anlatamam. Fakat öyle hoşuma gitmişti ki hiç beklemediğim anda amımı parçalarcasına genç bir erkek tarafından sikilmesi çok hoşuma gitmişti. O bana zorladıkça ben çığlık atıyor ormanda haykırarak bağırıyordum. Hadi sik beni parçala beni seni istiyorum diye bağırıyordum. Böyle bir güzellik içerisinde her zaman hayatın tadına daha zevkli aldığını söyleyebilirim. O gün yaptığım çılgınlık sonrasında daha farklı sevişmeleri daha farklı yerlerde yaşamaya başladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*