Home » Sex Hikaye » Kız Arkadaşım Beni Zorla Tahrik Etti

Kız Arkadaşım Beni Zorla Tahrik Etti

Kız Arkadaşım Beni Zorla Tahrik Etti

Hayatımda yaşadıklarımı düşününce kendimle daha çok mutlu oluyorum. Geçmişte yaşadıklarımı düşünmek beni daha da olgun hale getiriyor. Özellikle gençlik döneminde yaşadığım seks maceraları benimle birlikte güzel anılar olarak kalmaktadır. Arkadaşımın evine gittiğimde çay hazırlamış birlikte kahvaltı yapmaya hazır bir şekilde bekliyordu. Kahvaltımızı yaptık birlikte kanepenin üzerinde geçmişten konuşmaya başladık. Arkadaşlarımızı çekiştirip onlar hakkında dedikodular yapıyorduk. Kısa süre sonra kız arkadaşımın elinin bacaklarımın üzerinde gezindiğini fark ettim. Dudakları dolgun göğüsleri yarıya kadar açık kısa etek giymiş bacakları açıldığında kırmızı külotu görünüyordu.

Seks Hikaye

Ben bunları gördükçe azmaya başlamıştım. En sonunda dudaklarımdan öpmek için yaklaştı. Ben geri çekildiğimde korkuyor musun diyerek beni gaza getirmeye çalıştı. Neden korkmam gerekiyor diye sorduğumda hadi bir şeyler yapalım diyerek dudaklarıma yapıştı. Dudağını öptükten sonra göğsüme öpücük kondurup aletimi ağzına aldı. Hatta çok güzel sakso çektiğini söyleyebilirim. Özellikle sakso çekerken dilini aletinin kenarlarında dolaştırıyordu. Böyle bir manzara karşısında duyarsız kalamazdım. Ben de memelerini okşuyor kalçalarını okşuyor onu daha da azdırmaya hazır hale getirmeye çalışıyordum. Sonrasında beni ittirerek kanepenin üzerine yatırdı. Külotunu çıkardı amını eliyle okşayarak tükürükle ıslattı. Sonrasında kızlığımı sana vermek istiyorum diyerek aletimin üzerine yavaş bir şekilde oturdu. Fakat kızlık zarı bozulduğunda kan gelmesi gerektiğini biliyordum. Böyle bir şey olmamıştı. Bunun üzerine senin kızlık zaten bozulmuş dediğimde gülerek şaka yapmıştım zaten sen ilk değilsin demesiyle moralim bozuldu.

Seks Hikayeler

Aslında onunla gerçekten arkadaş olmayı samimi olmayı düşünüyordum. Böyle dedikten sonra tamamen olayı cinsel yönden düşünmeye başladım. Ben de altından kalkarak arkasına geçtim bir güzel amını parçalayacak şekilde soktum. Ben içine soktukça seninle evleneceğim seninle hamile kalacağım diye konuşuyordu. Fakat ben bunu gerçekleştirmemek için tedbiri elden bırakmıyor boşalma zamanı geldiğinde içinden çıkarıp kalçaların üzerine attırdım. Neden içime boşalmadın ben hamile kalmak istiyorum demesiyle zamanı var o da olur diyerek kalçalarını okşadım. Birlikte banyoya girdiğimizde birbirimizi köpükledik. Ben vücudumun üzerinde elleri gezdirirken tekrar sertleştim tekrar amını zorlamaya başladım. Bir güzel becerdikten sonra bu defa banyoda yere boşaldım. Sen benimle evlenmeye niyetli değilsin diyerek sitem etti. Üzerimizi temizledikten sonra birbirimize bozulmuş gibi yaparak ayrılmıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*