Home » Sex Hikaye » Kız Arkadaşımın Annesine Banyoda Kaydım

Kız Arkadaşımın Annesine Banyoda Kaydım

Kız Arkadaşımın Annesine Banyoda Kaydım

Kız arkadaşımla uzun süredir beraberiz. Birlikteliğimizde cinsellik adına hiç bir şey yaşanmadı. Ben evlerine rahatlıkla gidiyordum. Babası uzun yol kaptanıydı. Gittiğinde en az altı ay yoktu. O süre içinde ben evlerinde kaldığım zamanlar oluyordu. Kaldığım zamanlarda bana özel odada keyif yapıyordum. Maddi açıdan hiç sıkıntıları yoktu. Bende bunun en iyi şekilde değerlendiriyordum. Fakat asla art niyetli davranmıyordum. Arabalarını kullanıyor eşimin annesini gezdiriyordum. Bir gün evlerindeyken kız arkadaşım kız arkadaşının doğum gününe gidecekti. Ben bırakacaktım. Ben sıkılırım diyerek eve geri dönmek istedim. Arkadaşımda hiç itiraz etmedi. Kız arkadaşımı bıraktıktan sonra eve döndüm. Kapının anahtarı olduğu için anahtarımla açıp girdim. Annesi banyodaydı. Kapı aralıktı. Kadın 55 yaşındaydı ama tay gibiydi. Aralıktan baktığımda manken gibi vücudu olduğunu fark ettim.

Seks Hikayeler

Geçip salona oturdum. Kadın banyodan çıktı bornozunu banyoda bırakarak çıplak şekilde salona geldi. Beni gördüğünde şok olmuştu. Kapının önünde öylece kaldı. Ben hemen arkamı dönerek özür diledim. Kendine geldiğinde asıl ben özür dilerim dedi. Çok güzeldi. Memeleri hiç sarkmammış yuvarlaktı. Amının dudakları biraz büyüktü. Tam benim hayal ettiğim gibiydi. Klitorisi dolgun önden amının yarığı rahatlıkla görülüyordu. Neyse olan oldu diyerek yanıma oturdu. Madem gördün beni kremler misin dedi. Omuzlarından başlamıştım. Öne doğru ilerlerken göğüslerine geldim. Devam et dedi. Memelerini okşayarak sıkarak kremledim. Gözlerini yummuştu.

Seks Hikaye

Ayaklarını uzattı ayaklarımı ovar mısın dedi. Ayağını ovarken amının dudaklarının yaprak şeklinde iki yana yattığını görüyordum. Ben bunu gördükçe alet şahlandı. Gel ikimizde eziyet çekmeyelim dedi aleti hızlıca ağzına aldı. Beni başımdan bastırdı amını yalattı. Başımdan çekerek skimi amına sokacak pozisyona getirdi. Çok kolay girmiştim. Ben sapladıkça inliyor haykırıyordu. Ben boşaldım hadi sıra sende dedi. Bende inleyerek içine boşaldım. Elimden tuttu banyoya götürdü. Suyun altındaydık. Ben dokundukça tekrar sertleştim. Arkasını dönmüştü kalçalarını ikiye ayırdım. Amına sürterek aleti amına sapladım. Belini bastırdım çok seksi duruyordu. Ben içine girdikçe daha hızlı diyordu. Banyoda bir posta daha içine boşaldım. Yıkandık çıktık. Ben kurulandım. Beş dakika sonra arkadaşım geldi. O arada annesi yatak odasında uyku moduna geçmişti. İki dakika sonra uyumuş gibi yanımıza geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*