Home » Sex Hikaye » Eşimin Halasını Domalttım İçine Boşaldım

Eşimin Halasını Domalttım İçine Boşaldım

Eşimin Halasını Domalttım İçine Boşaldım

Hayatın ve zamanın sundukları her zaman birbirinden şahane olması beni her zaman mutlu ediyor. Yetişkin bir kişi olmakla kendimi kontrol etmem her açıdan kolaylaşıyor. Kiminle ne yaşama gerekiyorsa önce düşünüyor sonra yaşıyorum. Eşimin halasıyla yaşadığım olaylar beni her konuda daha çok düşünmem gerektiğini hatırlatıyor. Eşimin halası 52 yaşındaydı. Ben 26 yaşındaydım. Onların evine gittiğimizde benimle çok yakında ilgilenirdi. Çoğu zaman elleriyle beni tahrik edici dokunuşlar yapardı. En sevdiği mutfakta ona yardım ederken tahrik edici konuşmalar ve dokunuşlardı. Eşi dışarıda çok kaldığı için evinde çok rahat hareket ederdik. Eşim bilgisayarda oyun oynamayı seven bir kişi olması işimizi daha da kolaylaştırıyordu.

Seks hikaye

Her zamanki gibi denize gitmek için akşamdan halasına geldik. Eşi o gün şehir dışına gitmişti. Eşim bilgisayarı açmış çoktan oyuna dalmıştı. Yemek yaparken yardım etmemi istedi. Açık mutfak olduğu için eşimi kontrol etmek de kolaydı. Ben yemek yaparken arkasından dayanıyor sürtüyor onu kudurtucu ne varsa yapıyordum. Eşim görmeden elimi eteğinin üzerinden kalçalarını okşuyordum. Ben okşadıkça daha cilveli oluyordu. En sonunda eşim beni görmeyecek şekilde bir pozisyon yakaladım. Halasının başı ona dönüktü. Ben eteği sıyırdım külotunu çıkardım. Amını dilimle dokunmaya başladım. Yapma demesine rağmen dinlemiyordum. Ben yaladıkça gevşedi. Amı sulandı dudakları açıldı. Parmaklarımı içine iyice soktum. Hatta neredeyse elimin tamamını sokuyordum.

Seks hikayeler

Ben okşadıkça yaladıkça iyice kudurdu. Kendine döndürüp aleti yalattım. Azgın karı aletimi yalarken ufak ısırıklar atıyordu. Tekrara arkasına geçtim bu defa ben amını ısırmaya başladım. Başımı tokatlıyordu. En sonunda aleti amına yerleştirdim. Eşim hala yardım edeyim mi diye soru. Hemen toparlandı normal haliyle yok sen işine bak yardımcım var dedi. Yemeğe baktıktan sonra tekrar aynı pozisyona geçti. Ben aletim elimde bekliyordum. Kalkınca amı kurumuş gibiydi. Tekrara yaladım parmakladım iyice ıslandı. Amına aleti yerleştirip girip çıkmaya başladım. Amı öyle ateşliydi ki ben ilke defa böyle sıcak am sikiyordum. Ben soktukça açıldı sulandı ateşlendi. Etini sıkarak içine boşaldım. Kaçmak istedi bırakmadım. Ne varsa her şeyi amının içine doldurdum. Peçeteyle temizlendi eşime ben banyoya gitmem lazım sen yemeğe bak diyerek dula girdi. Eşim hiçbir şey sormadan yemeğin başına geçti. Ben telefonla oynuyor gibi yaparak durumu idare etmiştim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*