Home » Sex Hikaye » Misafir Kadını Asansörde Domalttım

Misafir Kadını Asansörde Domalttım

Misafir Kadını Asansörde Domalttım

Misafirlik denildiği nezaket ilgi alaka söz konusu olmaktadır. Bize gelen misafir samimiyeti ilerletince nezaket oldu şehvet ilgi oldu fantezi. Yeni aldığımız evi kutlamak için daha önce tanıştığımız arkadaşlarımız geldi. Bunların içinde benimle daha önce samimiyet ilerletmiş bir kadında olunca işin rengi değişti. Bunların üzerine bir aile daha gelince işler iyice karıştı. Hazırlıksız olduğumuz için eşim beni pastaneye gönderdi. Bu arada daha önce samimiyetim olan kadın bende arabada şarj aletimi unuttum diyerek benimle çıktı. Asansöre bindik asansör kalabalıktı. Haliyle kadın bana yakın dururdu. Kalçaları benim kucağımdaydı. Onuncu kattan indikten sonra ben epey azmıştım. Her kes indi biz kaldık. Bu sırada asansör boşaldı. Bizim pozisyonumuz halen aynıydı. Kadın tekrar asansörü 9 numaraya basarak kapattı.

Seks Hikaye

Neden çıkıyoruz dedim sence dedi ve gülümsedi. Kalçasını sürtmeye başlamıştı. Bu fırsat bir daha ele geçmez dedi. Mini eteği olduğu için sıyrılmış altında incecik külotla kalmıştı. Eliyle fermuarımı açtı aletimi çıkardı amına dayadı. Bundan sonrası senin işin dedi. Bu arada asansör 7nci katta durdu. Hemen toparlandık. Bir kadın daha bindi. Zemin kata bastı. Önüme dayanarak sürtmeye başladı. Kadın fark etmişti ama oralı olmadı. Zemine vardığımızda iyi eğlenceler diyerek çıktı. Pozisyonu bozamıyordum. Ama mecburen bozdum. Pastaneye gittim bir şeyler aldım tekrar asansöre geldik. Bu defa binmeden kapalı otoparka indik. Karanlıktı köşeye geçti.

Seks Hikayeler

Kameraların göremeyeceği köşeye geçtik. Eteğini sıyırdım aletimi çıkardım. Külotunu kaydırıp amına sapladım. Ben sapladıkça kendinden geçiyordu. Ben ne zamandır bu tadı yaşamadım biliyor musun dedi. Nerden bileyim dedim. O zaman öğrendin sok sakın içimden çıkarma dedi. Öne doğru eğildi kalçasını geriye vurarak içine boşalttı. Eyvah içime boşalmamalıydın demesiyle üstünü toparlaması ibr oldu. Ben hemen tuvalete gideyim bunu atayım dedi. Dedim orası geç olur arabaların arasında yap ne yapacaksan dedim. Arabaların arasına çöktü. İçindekileri attığını söyledi. Üzerini toparlarken tekrar kalçasını kucakladım. Aletim biraz sönük biraz kalkık gibiydi. Elimle zorla amına soktum. İçine girince tekrar kalkmıştı. Bu defa sakın içime boşalma dedi. Bir posta daha attım. Bu defa dışarı bolaldım. Geç kaldık çıkalım dedi hiç bir şey olmamış gibi eve dönmüştük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*