Home » Sex Hikaye » Arkadaşımın Annesine Küvette İçine Boşaldım

Arkadaşımın Annesine Küvette İçine Boşaldım

Merhaba ben Muhammet sizlere Ümraniye escort bayanlarla alakalı web sitesinden bahsedeceğim. Bazen yakın temaslar tatlı sonuçların yaşamasına neden oluyor. Küçüklüğümüzden beri birlikte büyüdüğümüz arkadaşımın evlerine çok rahat girip çıkıyordum. Annesi bana çok yakın davranıyordu. Bir gün olsun aklımdan olumsuz br düşünce geçirmedim. Arkadaşımın annesi üzerini değiştirirken bile cinsel açıdan bir şey düşünmedim. Bu nedenle yaşım 25 civarında olmasına rağmen halen aynı samimiyet yaşanmaya devam ediyordu. Arkadaşım şehir dışına gittiği bir gün yine ben onlardaydım. Annesi çamaşır yıkamış temizlik yapmış terlemişti. Yanımda üzerini değiştirdi. Üstüne ince bir kıyafet giydi. Memeleri olduğu gibi meydandaydı. Kalçaları bacak arasına kadar görünüyordu. O gün bir kıpırdanma hissettim. Baktıkça benim alet havaya girmeye başladı. Aslında kadının amacı da beni çıldırtmaktı her halinden belli oluyordu.

Seks Hikayeler

En sonunda ben banyoya gireceğim arkamı lif sürer misin dedi. Olur, tabi diyerek birlikte banyoya gittik. Üzerinde ne varsa çıkardı. Küveti doldurdu. Bana sende üzerini çıkar ıslanırsın dedi. Birbirimizden çekinmediğimiz için bende ne varsa çıkardım. Çıplak kadının karşısında aletim şahlanmıştı. Küvete girerken ben dışarda kalayım dedim. Olur mu oradan uzak olur yanıma gir dedi. Lifi elime verdi arkasını döndü. Döndüğünde eğilerek kalçalarını aletime denk gelecek şekilde dayadı. Benim alet tamda amına sürtmeye başlamıştı. Hadi sırtımı liflenmeye başla dedi. Ben lifi sürdükçe her yere sür diyerek amını aletime sürtüyordu. Sürterken amının dudakları açıldı. Benim allet deliği zorlamaya başlamıştı.

Seks Hikaye

Bir yandan lifi sürerken bira yandan amının derinlerine sokmaya başlamıştım. Ben soktukça kendini geriye veriyor dibine kadar girmesini sağlamıştı. Aletimi amına soktuğumda kalçasıyla hareket ederek içine girip çıkmasını sağladı. Sen life devam et ben onunla ilgilenirim dedi. Bana döndü artık bundan sonra sen benim ikinci kocamsın her fırsatta beni becermeni istiyorum dedi. Bir bacağını küvetin kenarına koydu eliyle aletimi amına yerleştirdi. Hadi bakalım kocacığım beni nasıl hamile bırakacaksın görelim dedi. Gelişen olaylar karşısından şaşkındım. Boynuma sarıldı. Bacaklarını belime doladı. Aletimin üzerine oturdu. Hadi uçur beni diyerek aletimi amının en derin yerine soktu. İçine boşalırsam olur mu dedim. Ben sana ne dedim hamile bırak beni içime boşal hadi ne bekliyorsun dedi. Kucağımda zıplarken içine tüm varlığımı boşalttım. Ama yine hamile kalmamıştı. Meğer hap kullanıyormuş. Beni gaz getirmiş. Gerçekten de uzun zaman bu ilişki devam etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*